Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Debiutant lepszy od Oldboyów. Piętnastka Jokera  


Słoneczne ogrody Mława

Za nami premierowa kolejka siódmej już edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć zespołów. Wśród uczestników nie zabrakło broniących tytułu z poprzedniego sezonu reprezentantów Zielonego Miasta.

Mistrzowie rozkręcają się powoli, na inaugurację pozwolili sobie na remis z konkurentami z ZTiR. Na celny strzał w wykonaniu Pawła Łukasika odpowiedział Krzysztof Dąbrowski.

Jak się okazało, było to jedyne nierozstrzygnięte spotkania w pierwszej serii. W pozostałych zwycięzcy zostali wyłonieni, na dodatek  zrobili to w wyjątkowo  przekonujący sposób. Joker wbił Light Team aż piętnaście goli – do siatki pocelowali Zbigniew Krystkiewicz (3), Karol Roniewicz (4), Jarosław Krystkiewicz (4), Marek Kacprzak (3) i Łukasz Pietrzak. Honor pokonanych uratował Łukasz Rudnik.

Marco ograł Easy Net, po dublecie zaliczyli Mateusz Sokół i Krzysztof Stępka. Wśród przegranych z celnego uderzenia cieszył się Mariusz Piwowarczyk. FC Kępa nie dał rady Oldboyom II – na nic się zdały bramki wbite przez Nataniela Żółtowskiego (2) i Dawida Szwarca. Hat-trickiem odpowiedział Paweł Olszewski, dublet dorzucił Sławomir Gołębiewski.

Największą niespodziankę na początek sprawili debiutanci z Czarnej Elki. Do rywalizacji z mławskimi Oldboyami przystąpili bez żadnych kompleksów. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania – strzelili aż pięć goli. Trzy zapisał na swoje konto Patryk Wyrzykowski, dwa Michał Rykowski. Zaskoczeni faworyci odpowiedzieli tylko dwukrotnie, na listę strzelców wpisał się za każdym razem Maciej Rogalski.

I kolejka: Joker – Light Team 15:1, Zielone Miasto – ZTiR 1:1, FC Kępa – Oldboy II 3:5, Czarna Elka – Oldboy Mława 5:2, Marco – Easy Net 4:1

II kolejka (5 grudnia): Light Team – Easy Net, Joker – FC Kępa, ZTiR – Czarna Elka, Oldboy – Marco, Oldboy II – Zielone Miasto

Druga ekipa Oldboyów okazała się za to skuteczniejsza. Paweł Olszewski popisał się trzema celnymi uderzeniami, dwa dołożył Sławomir Gołębiewski. Wysoko triumfowało także Marco. Mateusz Sokół i Krzysztof Stępka podzielili się sprawiedliwie łupem bramkowym.

Druga kolejka odbędzie się w środę 5 grudnia na hali I LO. Początek godz. 18.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500