Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Debiutant lepszy od Oldboyów. Piętnastka Jokera  ksp Mława
Reklama

Za nami premierowa kolejka siódmej już edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć zespołów. Wśród uczestników nie zabrakło broniących tytułu z poprzedniego sezonu reprezentantów Zielonego Miasta.

Mistrzowie rozkręcają się powoli, na inaugurację pozwolili sobie na remis z konkurentami z ZTiR. Na celny strzał w wykonaniu Pawła Łukasika odpowiedział Krzysztof Dąbrowski.

Jak się okazało, było to jedyne nierozstrzygnięte spotkania w pierwszej serii. W pozostałych zwycięzcy zostali wyłonieni, na dodatek  zrobili to w wyjątkowo  przekonujący sposób. Joker wbił Light Team aż piętnaście goli – do siatki pocelowali Zbigniew Krystkiewicz (3), Karol Roniewicz (4), Jarosław Krystkiewicz (4), Marek Kacprzak (3) i Łukasz Pietrzak. Honor pokonanych uratował Łukasz Rudnik.

Marco ograł Easy Net, po dublecie zaliczyli Mateusz Sokół i Krzysztof Stępka. Wśród przegranych z celnego uderzenia cieszył się Mariusz Piwowarczyk. FC Kępa nie dał rady Oldboyom II – na nic się zdały bramki wbite przez Nataniela Żółtowskiego (2) i Dawida Szwarca. Hat-trickiem odpowiedział Paweł Olszewski, dublet dorzucił Sławomir Gołębiewski.

Największą niespodziankę na początek sprawili debiutanci z Czarnej Elki. Do rywalizacji z mławskimi Oldboyami przystąpili bez żadnych kompleksów. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania – strzelili aż pięć goli. Trzy zapisał na swoje konto Patryk Wyrzykowski, dwa Michał Rykowski. Zaskoczeni faworyci odpowiedzieli tylko dwukrotnie, na listę strzelców wpisał się za każdym razem Maciej Rogalski.

I kolejka: Joker – Light Team 15:1, Zielone Miasto – ZTiR 1:1, FC Kępa – Oldboy II 3:5, Czarna Elka – Oldboy Mława 5:2, Marco – Easy Net 4:1

II kolejka (5 grudnia): Light Team – Easy Net, Joker – FC Kępa, ZTiR – Czarna Elka, Oldboy – Marco, Oldboy II – Zielone Miasto

Druga ekipa Oldboyów okazała się za to skuteczniejsza. Paweł Olszewski popisał się trzema celnymi uderzeniami, dwa dołożył Sławomir Gołębiewski. Wysoko triumfowało także Marco. Mateusz Sokół i Krzysztof Stępka podzielili się sprawiedliwie łupem bramkowym.

Druga kolejka odbędzie się w środę 5 grudnia na hali I LO. Początek godz. 18.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x