Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trwa świąteczna zbiórka żywności. I Ty możesz pomóc


W Mławie zbiórka organizowana jest w następujących sklepach na terenie miasta Mława: Biedronka przy ul. Sienkiewicza, Kaufland, Lidl, Tesco, Biedronka przy OKM, Carrefour, Biedronka przy ul. Grzebskiego; w piątek w godzinach 10.00-19.30 oraz w sobotę godz. 9.00-17.00.


W akcję zbiórki żywności włączy się około 130 wolontariuszy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie w tym również pracownicy Ośrodka. Ze zbiórki żywności zostaną przygotowane paczki świąteczne, które przekazane zostaną osobom samotnym, starszym, niepełnosprawnym mające trudną sytuację życiową. Osoby te zostaną wskazane przez pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie po wcześniejszym zweryfikowaniu ich sytuacji życiowej.

Artykuły, które najchętniej są przyjmowane to:

  •     kasza, ryż, makaron
  •     słodycze i bakalie
  •     napoje, soki, mleko uht
  •     przetwory warzywne i owocowe
  •     konserwy mięsne
  •     olej
  •     produkty dla dzieci
  •     lub inne produkty długoterminowe.

Zbiórka Żywności to sprawdzony sposób na świąteczną pomoc dla najuboższych, to uzupełnienie corocznej pracy, czyli zapobieganie marnowaniu i niedożywieniu.

Zachęcamy, aby  zakupy w najbliższy w piątek, 30 listopada lub sobotę, 1 grudnia przebiegły pod hasłem „Podaruj potrzebującym produkty na świąteczny stół”.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
emerytka
emerytka
4 lata temu

Jestem za tym,żeby pomagać i chociaż mam małą emeryturę ale zawsze się dzielę z potrzebującymi.Ale „szlag mnie trafia”jak młode mamy nie podejmują się żadnej pracy a po wszystko co możliwe łapska wyciągają.Znam takie ,że im się należy bo to państwo daje dla nich i dlaczego mają nie skorzystać .Pomagać tym ,co nie mogą podjąć pracy z powodu choroby lub innej losowej sprawy a nie tym ,co im się nie chce pracować .Uważam ,że praca to jest ,,jeżeli tyle Ukraińców u nas pracuje.Młodzi zdrowi ludzie przychodzą po paczki żywnościowe,gdzie tylko z części korzystają,konserwy dla pieska ,kaszę dla kurek na wieś bo po co mi to.Powinni wydawać tym co naprawdę im potrzebne.

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Bardzo mizernie ta zbiórka wyglada, bylem w Biedronce, przy Sienkiewicza, tłok niemiłosierny, klijenci z pelnymi wózkami, pochodza do kas, wyjeżdżając z Biedronki, nawet nie spojrza na te wózki przy ktorych stoją wolontariuszki, a juz wrzucenie cokolwiek z tych zapchanych wózków, do wozka wolontariuszek , graniczy z CUDEM, była godz. 12.30. OROPNA ZNIECZULICA–dla Mlawian, to naprawdę wstyd, no ale cóż takie mamy mławskiego klimaty.

Mławiak
Mławiak
4 lata temu
Reply to  Anonimowo

Niech bogacze, milionerzy, deweloperzy, lekarze i politycy dają a nie zawsze wszyscy liczą na dobroć i naiwność zwykłych, uczciwych i ciężko pracujących ludzi.

Biedny
Biedny
4 lata temu
Reply to  Mławiak

Ten co ma kasę to mu zawsze mało i nie da sam by jeszcze za darmo coś wziol taka polska mentalność

every
every
4 lata temu
Reply to  Anonimowo

A Ty co wrzuciłeś/łaś??
Zawsze zanim rzucisz kamieniem w innych przyjrzyj się dokładnie sobie.

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu
Reply to  every

every–nie mam w zwyczaju sie chwalić, tym co sam zostawiłem , bo to chyba nie w tym rzecz, przedstawiłem problem, który jest faktem, ja nie prowadziłem wyliczanki jak Mławiak, który wymienił grupę ludzi, która jest zawsze daleko od takich akcji, na pokaz,bo jeśli coś robi to woli to robić wlaśnie anonimowo, choć zdarzają się wyjątki . Bo większość tych niby” BIZNESMENÓW’, Z REGUŁY MA WĘŻA W KIESZENI. A jeśli już jesteś tak odważna every, to pochwal się swymi osiągnięciami, co przekazałaś aby WSPOMÓC BIEDNYCH NA ŚWIĘTA, A jeśli miał bym skorzystać z twej rady, to bym musiał zaprzestać pisania na portalu.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x