Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
meblolux

Niech żyje bal


Taki bal to już wieloletnia tradycja mławskich seniorów.  Tym razem 29 listopada w Domu Weselnym „Stodoła” w Mławie, 110 seniorów z Klubu „Milonga” i ZAS „Cantare” bawiło się na balu andrzejkowym do późnych godzin wieczornych.Dobrą atmosferę tworzyła nie tylko muzyka, ale też różne weselne gry, zabawy i konkursy. Bal zorganizował Miejski Dom Kultury.red.

fot. J.Grzebski

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonim
Gość
Anonim

Za czyje pieniądze?

Anna
Gość
Anna

Za twoje? – nie sądzę. Brawo Seniorzy, aktywni i ciągle młodzi duchem. Też bym tak chciała za ileś tam lat. Podziwiam i popieram.

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

a może za Twoje? skoro MDK zorganizowało bal dla moherów żeby się pobujali to zapewne ze środków własnych czyli miejskich. a jeśli tak to bal powinien być dostępny dla wszystkich a nie dla „wybranców”

Anonim
Gość
Anonim

O to właśnie mi chodziło „dzidek z bliska”. Też tak uważam. Wszystkich seniorów winno się traktować jednakowo, a nie tylko tych ze swoich klubów. Jeśli tak jest, że ci seniorzy opłacają jakieś miesięczne składki członkowskie, to w takim razie inni seniorzy powinni mieć dostęp do takiej imprezy za jakąś symboliczną opłatą.opłatą

Anna
Gość
Anna

Z chęcią dołożę, a Ty? O jakich wybrańcach mówisz, czyżbyś sam czuł się nikomu już niepotrzebny? Niesłusznie, spójrz na tych radosnych kolorowych ludzi, którzy nie roztrząsają upływu czasu, a korzystają z tego, co im zostało. Zgryźliwość i zazdrość w ustach katolika? Fe, nieładnie. Równe traktowanie? – ktoś Cię potraktował niegodnie? Prosiłeś o możliwość uczestniczenia w balu, odmówili? Wątpię, bo lepiej zamknąć się w swojej skorupie i narzekać niż wyjść do ludzi i ciągle cieszyć się życiem. Postawy dzidka i anonima przypominają postacie z „Muppetów” – zgryźliwi tetrycy. Oni na bal Was zaproszą, i to jako pierwszych 🙂 Podsumowując : szczerze… Czytaj więcej »

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

Mam nie co imne zdanie na ten temat, a to dlatego, ze na tych balach, stale widzę jedne i te same osoby. A gdzie reszta tych seniorów emerytów, a co się stało z tym bardzo aktywnym Heniem Kacprzakiem, rzeciesz nie jest tajemnicą, ze wśród seniorow tez są podziały. Powiem wprost nie widza mi się takie bale, nie ważne za czyje pieniądze, bo babcie i dziadkowie winni pilnować wnuków, a nie poubierane jakby w ich zyciu trwal stale karnawał, i to wszystko na pokaz do zdjecia, a na drugi dzień wnuczki pokażą jak baluja po balu albo zamiast radości i stekanie… Czytaj więcej »

Edgosik
Gość
Edgosik

Szanowny „dziadku z bliska” i „anonimie” – to są składkowe imprezy, więc bawią się za SWOJE!!!

Olka
Gość
Olka

Niezupełnie… bo MDK dotuje czyli sponsoruje, a mówiąc prostym językiem – dokłada, czyli nie tylko za swoje jeśli już.

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

I tak powinno być,ze bawią się za SWOJE??Edgosik, czy Ty nie potrawisz, nawet nicku, dokladnie przeczytać, w ktorym pisze jak wół dzidek.