Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niech żyje bal


Taki bal to już wieloletnia tradycja mławskich seniorów.  Tym razem 29 listopada w Domu Weselnym „Stodoła” w Mławie, 110 seniorów z Klubu „Milonga” i ZAS „Cantare” bawiło się na balu andrzejkowym do późnych godzin wieczornych.Dobrą atmosferę tworzyła nie tylko muzyka, ale też różne weselne gry, zabawy i konkursy. Bal zorganizował Miejski Dom Kultury.


ksp Mława
Reklama

red.

fot. J.Grzebski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
3 lata temu

Za czyje pieniądze?

Anna
Anna
3 lata temu
Reply to  Anonim

Za twoje? – nie sądzę. Brawo Seniorzy, aktywni i ciągle młodzi duchem. Też bym tak chciała za ileś tam lat. Podziwiam i popieram.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu
Reply to  Anna

a może za Twoje? skoro MDK zorganizowało bal dla moherów żeby się pobujali to zapewne ze środków własnych czyli miejskich. a jeśli tak to bal powinien być dostępny dla wszystkich a nie dla „wybranców”

Anonim
Anonim
3 lata temu

O to właśnie mi chodziło „dzidek z bliska”. Też tak uważam. Wszystkich seniorów winno się traktować jednakowo, a nie tylko tych ze swoich klubów. Jeśli tak jest, że ci seniorzy opłacają jakieś miesięczne składki członkowskie, to w takim razie inni seniorzy powinni mieć dostęp do takiej imprezy za jakąś symboliczną opłatą.opłatą

Anna
Anna
3 lata temu

Z chęcią dołożę, a Ty? O jakich wybrańcach mówisz, czyżbyś sam czuł się nikomu już niepotrzebny? Niesłusznie, spójrz na tych radosnych kolorowych ludzi, którzy nie roztrząsają upływu czasu, a korzystają z tego, co im zostało. Zgryźliwość i zazdrość w ustach katolika? Fe, nieładnie. Równe traktowanie? – ktoś Cię potraktował niegodnie? Prosiłeś o możliwość uczestniczenia w balu, odmówili? Wątpię, bo lepiej zamknąć się w swojej skorupie i narzekać niż wyjść do ludzi i ciągle cieszyć się życiem. Postawy dzidka i anonima przypominają postacie z „Muppetów” – zgryźliwi tetrycy. Oni na bal Was zaproszą, i to jako pierwszych 🙂 Podsumowując : szczerze współczuję.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu
Reply to  Anna

Mam nie co imne zdanie na ten temat, a to dlatego, ze na tych balach, stale widzę jedne i te same osoby. A gdzie reszta tych seniorów emerytów, a co się stało z tym bardzo aktywnym Heniem Kacprzakiem, rzeciesz nie jest tajemnicą, ze wśród seniorow tez są podziały. Powiem wprost nie widza mi się takie bale, nie ważne za czyje pieniądze, bo babcie i dziadkowie winni pilnować wnuków, a nie poubierane jakby w ich zyciu trwal stale karnawał, i to wszystko na pokaz do zdjecia, a na drugi dzień wnuczki pokażą jak baluja po balu albo zamiast radości i stekanie ze mnie bardzo bolą nogi, i ciezko wyjść na spacer.

Edgosik
Edgosik
3 lata temu

Szanowny „dziadku z bliska” i „anonimie” – to są składkowe imprezy, więc bawią się za SWOJE!!!

Olka
Olka
3 lata temu
Reply to  Edgosik

Niezupełnie… bo MDK dotuje czyli sponsoruje, a mówiąc prostym językiem – dokłada, czyli nie tylko za swoje jeśli już.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu
Reply to  Edgosik

I tak powinno być,ze bawią się za SWOJE??Edgosik, czy Ty nie potrawisz, nawet nicku, dokladnie przeczytać, w ktorym pisze jak wół dzidek.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x