Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Adwentowe wieńce powstają w bibliotece


Już jutro rozpoczyna się okres oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, w Kościele Katolickim nazywanym Adwentem. Jednym ze zwyczajów związanych z tym okresem są  adwentowe wieńce z czterema świecami, symbolizującymi cztery niedziele oczekiwania, będące również ozdobą świątecznego stołu.


ksp Mława
Reklama

I takie właśnie powstawały podczas warsztatów dla bibliotekarek z mławskich szkół prowadzonych przez florystkę Małgorzatę Zakrzewską. Warsztaty odbyły się 29 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Nabyte podczas warsztatów umiejętności bibliotekarki wykorzystają w zajęciach plastycznych prowadzonych z młodzieżą w swoich placówkach.

źródło i fot. UMM

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x