Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Szybki” mławianin stracił prawo jazdy w Ciechanowie


W środę 28 listopada ciechanowscy policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Kierowcy już stracili prawa jazdy, zostali ukarani mandatami a na ich konta drogowe wpłynęło po 10 punktów karnych.

Jeden z nich to mieszkaniec naszego miasta. Został zatrzymany w Ciechanowie na ul. Tysiąclecia. Tam pomimo ograniczenia prędkości do 50 km/h, 49-letni mieszkaniec Mławy pędził audi 104 km/h.

Policja apeluje, by w ten jesienny okres kierowcy zmienili technikę jazdy. Przekraczanie dopuszczalnej prędkości oraz niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu to jedne z najczęstszych przyczyn wypadków jesienią. Jeżeli jest mgła lub intensywne opady deszczu oraz duże natężenie ruchu na drodze – należy zwolnić do prędkości pozwalającej kierowcy kontrolować sytuację na drodze. Nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków drogowych.

źródło: KPP Ciechanów

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
STOP!
STOP!
2 lata temu

I bardzo dobrze. Mordercom STOP!

Nerwowy
Nerwowy
2 lata temu

Obwodnica i ograniczenie do 50 km/h? Chyba jakieś nieporozumienie…

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  Nerwowy

To Ty jesteś jakimś nieporozumieniem.
Są znaki drogowe i trzeba je respektować, a nie dyskutować.

tom
tom
2 lata temu

Ciechanów Tysiąclecia ? A czy to aby nie ta nowa obwodnica? no to rzeczywiście, też mi teren zabudowany.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x