Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Pod Przasnyszem pieszy zginął pod kołami ciężarówki


fot. infoprzasnysz.com

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Do tragicznego zdarzenia doszło w środę 28 listopada około godziny 16:15.  

Jak podaje przasnyska policja, w miejscowości Leszno (gm. Przasnysz) na drodze powiatowej relacji Przasnysz – Wężewo, 24 letni kierujący pojazdem ciężarowym marki MAN, na prostym odcinku drogi,  poza terenem zabudowanym,  potrącił pieszego 46 letniego mieszkańca Leszna. W wyniku doznanych obrażeń ciała pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym w chwili wypadku był trzeźwy jednak pomimo tego, pobrano od niego krew do badań na zawartość środków odurzających.  Obecnie wszystkie okoliczności tego zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem przasnyskiej prokuratury.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Edward
Gość
Edward

I co kierowca winny teraz …niech milicja sama zrobi sobie badania na glowe