Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Amatorzy pod siatką. Kozłowo pierwszym liderem


Ruszyła piętnasta już edycja Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Po raz kolejny w systemie turniejowym pierwszym liderem zostali reprezentanci Kuriera Express Kozłowo. Gracze z Warmii i Mazur finiszowali na pierwszym miejscu z kompletem punktów na koncie.

Zmagania rozpoczęli od rywalizacji z De Luxe Team. Mławianie próbowali walczyć, ale tylko w jednej partii potrafili zbliżyć się do granicy dwudziestu zdobytych punktów. To oczywiście było za mało, żeby zagrozić supremacji wicemistrzów z poprzedniego sezonu.

W kolejnych pojedynkach kozłowianie spisali się jeszcze lepiej. Technokabel ugrał w poszczególnych setach jeszcze mniej niż De Luxe Team. Polegli także debiutanci z PWSZ Mława – w premierowej partii zdołali wskoczyć na poziom dziesięciu oczek.

Walka o drugie miejsce w turnieju rozstrzygnęła się między Technokablem i De Luxe Team. Szreńszczanie dominowali od pierwszej akcji, co skończyło się efektownym triumfem. W inauguracyjnej partii siatkarze z Mławy ugrali zaledwie osiem oczek.

Klasyfikacja generalna: 1. Kurier Express Kozłowo, 2. Technokabel Szreńsk, 3. De Luxe Team Mława, 4. PWSZ Mława

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x