Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy tomik wierszy i szkice naszych burmistrzów i starostów


Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej wraz z Państwową Szkołą Muzyczną I i II st. w Mławie zapraszają mieszkańców na promocję wydanego tomiku wierszy patriotycznych „Wiek Wolności w strofach”. Promocja odbędzie się 7 grudnia (piątek) o godz. 1800 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej.


Tomik poezji został wydany w ramach uczczenia obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Swoje wiersze w tomiku zaprezentowało 21 poetów. Oprócz wierszy znalazły się również szkice przedstawiające burmistrzów i starostów mławskich, jacy rządzili po 1989 roku autorstwa mławskiego malarza Zdzisława Kruszyńskiego. Autorką okładki jest malarka Beata Sobieraj (Żuromińskie Centrum Kultury).

W części artystycznej wystąpią Michał Gogolewski – bas oraz Robert Gorgoń – fortepian.

Źródło: ZTZZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x