Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Hat-trik mistrzów, udany debiut Niedzborza


Po raz szósty ruszyły w gminie Stupsk ligowe rozgrywki halowej piłki nożnej o puchar wójta. Do rywalizacji zgłosiło się aż jedenaście zespołów. Pierwszym liderem zostali reprezentanci ekipy o nazwie „Dajcie nad wygrać”

Sprzedam Piec


Na inaugurację ograli Dobrych Chłopaków – na listę strzelców wpisali się Krystian Zając, Jakub Głowacki, Kamil Klimek. Efektowny sukces zanotowali także gracze zespołu Marne Szanse. Wbrew swojej nazwie zgarnęli komplet punktów – największy udział w triumfie mieli Tomasz Kowalewski i Marek Kowalewski. Pierwszy z wymienionych piłkarzy skompletował dublet, drugi popisał się jednym celnym uderzeniem.

Pozostałe trzy spotkania przyniosły wyrównaną walkę. Męczyli się ubiegłoroczni mistrzowie z Gold Team – gdyby nie mieli w składzie Norberta Maracha, musieliby przełknąć gorycz przegranej. Ten gracz występujący na co dzień w barwach lidera A-klasy Konopianki skompletował hat-tricka. W szeregach wyszynian do siatki pocelowali Dawid Kobielski i Maciej Siemianowski.

Najwięcej goli padło w konfrontacji Amigo Konopki z WKS-em Niedzbórz. Druga z ekip debiutuje w rozgrywkach i – mimo tremy – zaliczyła udany początek sezonu. Triumfowała 4:3, po dublecie zaliczyli Mateusz Tatkowski i Marcin Bardoński.

I kolejka: Dobre Chłopaki – Dajcie nam wygrać 0:3, Marne Szanse – Żylipapa AU 3:1, Gold Team – Wyszyny 3:2, FC Strzałkowo – Los Compadres 3:2, Amigo Konopki – WKS Niedzbórz 3:4.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x