Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gimnazjaliści z SP nr 2 na „Archipelagu skarbów”


W dniach 22-23 listopada uczniowie trzecich klas gimnazjum wybrali się w podróż na „Archipelag skarbów”. Pod tą właśnie nazwą realizowany był program profilaktyki zintegrowanej. Jego celem stało się uświadomienie zagrożeń wynikających z nieodpowiedzialnych zachowań.


Uczniowie odbywali wędrówkę od wyspy „gwiazdy”, poprzez wyspę „dżungli” aż po wyspę „przewodników”. Prowadzący program trenerzy zwracali uwagę na rolę adekwatnej samooceny, która umożliwia ograniczenie zachowań ryzykownych. Ograniczenie presji grupy rówieśniczej i znalezienie właściwego przewodnika w okresie dojrzewania to czynniki, które, zdaniem autorów programu, umożliwią młodym ludziom podejmowanie mądrych wyborów w późniejszym życiu.

Program zrealizowano przy współpracy z mławskim MOPS-em.

źródło: SP nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x