Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bajki dla najmłodszych i ilustracje do historii


W ramach Projektu czytelniczego „Czas na bajkę” grupa 0a uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez panie bibliotekarki. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak ważne jest czytanie książek.

Jolanta Karpińska podziękowania


Nauczycielki przeczytały dzieciom bardzo ciekawą bajkę. Na koniec zajęć wszyscy wykonali ilustracje dotyczące przeczytanej historii. Zajęcia były bardzo ciekawe i na pewno zostaną w pamięci każdego dziecka.

źródło: SP 3

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500