Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Rozebrany chodnik i zapadnięta studzienka


W mieście zarówno na pieszego jak i kierowców czekają czasem zaskakujące niespodzianki. Jest ich zapewne wiele, ale o tych dwóch napisali do nas czytelnicy. Jedną z nich jest rozebrany fragment chodnika na ulicy Piłsudskiego w okolicach ronda Jana Pawła II. Na kierowców czeka też zapadnięta studzienka w samym centrum miasta.


Robotnicy budowlani potrafią nas zaskoczyć  prowadzeniem prac, które zdają się nie mieć końca. Tak chyba jest w przypadku chodnika na Piłsudskiego, gdyż chodnik został rozebrany już ponad miesiąc temu. Początkowo wyłączony obszar oznaczony był wbitymi w obrys prętami i ostrzegawczą taśmą. Po pewnym czasie zniknęły i pręty i taśma, ale nie dziura. Ta wymusza na pieszych poruszających się tym traktem omijanie jej poprzez wchodzenie na ścieżkę rowerową.

Z kolei kierowcy jeżdżący ulicami Stary Rynek, Chrobrego i 3-go Maja, napotkają na tym skrzyżowaniu studzienkę, która systematycznie i po trochu się zapada. Ma to zapewne coś wspólnego z prowadzonymi na ulicy Chrobrego robotami ziemnymi. Niebezpieczne miejsce nie jest oznakowane nawet pachołkiem. Na szczęście nie można tu rozwinąć nawet dozwolonej w mieście prędkości, więc na razie raczej nie grozi nam urwanie zawieszenia, chyba że zapadanie się pogłębi.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Ala
Gość
Ala

Zapraszam na ulicę Zabrody, tutaj to dopiero jazda jak na RODEO, dziura na dziurze, łata na łacie.

CBA
Gość
CBA

Już po wyborach miasto woli nad seraczem ścieżki budować niż naprawiać dziury za 5 lat znów się. Wezma

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

A ta ścieżka nad seraczem , to potrzebna jak dziura w moście, jaka przyjemność ze spaceru latem tą ścieżką, nad cuchnacym śmierdzący, seraczem.

h13
Gość
h13

Droga Redakcjo, fajnie,że poruszacie tematy infrastruktury.
Szczególnie, iż moim zdaniem w Mławie jeździ się coraz gorzej.
Tak jak pisze @anka mariacka masakra, reszta tak samo. Większość ulic, które doczekały się instalacji kanalizacji została naprawiona w sposób skandaliczny.
Czy mogliśbyście zapytać Pania Rzecznik urzędu miasta kiedy miasto zamierza rozpoczął proces naprawy tych dróg? Szczególnie, że burmistrz pisał o tym na facebooku?
Cytuję: „Mamy już opracowany dokument – Program przebudowy dróg na terenie Miasta Mława i chcemy wprowadzić go w życie!”
Może warto zapytać o ten dokument?

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

Program orzrbudowy dróg, ns terenie miasta, będzie uruchomiony, w koncowce 5 letniej kadencji, tak aby Pan Kowalewski, załapał się na ostatnią swa kadencje, nie martwcie się ZŁOTOUSTY, wie co robi.

anka
Gość
anka

Na Mariackiej podobnie – Najwieksze dziury zasypali i powierzchownie przykryli a reszta dziur i uskoków nadal jest. Kwestia czasu jak ktoś urwie sobie zawieszenie w aucie

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Jak nie grozi urwaniem zawieszenia? dziura jak na Ukrainie a wy bronicie jeszcze tego widać ze ktoś tu rękę trzyma na tym portalu!

Andrew
Gość
Andrew

W Mławie to tylko tak trzeba zrobic, by coś spieprzyć.