Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rozebrany chodnik i zapadnięta studzienka


W mieście zarówno na pieszego jak i kierowców czekają czasem zaskakujące niespodzianki. Jest ich zapewne wiele, ale o tych dwóch napisali do nas czytelnicy. Jedną z nich jest rozebrany fragment chodnika na ulicy Piłsudskiego w okolicach ronda Jana Pawła II. Na kierowców czeka też zapadnięta studzienka w samym centrum miasta.


Robotnicy budowlani potrafią nas zaskoczyć  prowadzeniem prac, które zdają się nie mieć końca. Tak chyba jest w przypadku chodnika na Piłsudskiego, gdyż chodnik został rozebrany już ponad miesiąc temu. Początkowo wyłączony obszar oznaczony był wbitymi w obrys prętami i ostrzegawczą taśmą. Po pewnym czasie zniknęły i pręty i taśma, ale nie dziura. Ta wymusza na pieszych poruszających się tym traktem omijanie jej poprzez wchodzenie na ścieżkę rowerową.

Z kolei kierowcy jeżdżący ulicami Stary Rynek, Chrobrego i 3-go Maja, napotkają na tym skrzyżowaniu studzienkę, która systematycznie i po trochu się zapada. Ma to zapewne coś wspólnego z prowadzonymi na ulicy Chrobrego robotami ziemnymi. Niebezpieczne miejsce nie jest oznakowane nawet pachołkiem. Na szczęście nie można tu rozwinąć nawet dozwolonej w mieście prędkości, więc na razie raczej nie grozi nam urwanie zawieszenia, chyba że zapadanie się pogłębi.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
2 lata temu

Zapraszam na ulicę Zabrody, tutaj to dopiero jazda jak na RODEO, dziura na dziurze, łata na łacie.

CBA
CBA
2 lata temu

Już po wyborach miasto woli nad seraczem ścieżki budować niż naprawiać dziury za 5 lat znów się. Wezma

dzidek z bliska
dzidek z bliska
2 lata temu
Reply to  CBA

A ta ścieżka nad seraczem , to potrzebna jak dziura w moście, jaka przyjemność ze spaceru latem tą ścieżką, nad cuchnacym śmierdzący, seraczem.

h13
h13
2 lata temu

Droga Redakcjo, fajnie,że poruszacie tematy infrastruktury.
Szczególnie, iż moim zdaniem w Mławie jeździ się coraz gorzej.
Tak jak pisze @anka mariacka masakra, reszta tak samo. Większość ulic, które doczekały się instalacji kanalizacji została naprawiona w sposób skandaliczny.
Czy mogliśbyście zapytać Pania Rzecznik urzędu miasta kiedy miasto zamierza rozpoczął proces naprawy tych dróg? Szczególnie, że burmistrz pisał o tym na facebooku?
Cytuję: „Mamy już opracowany dokument – Program przebudowy dróg na terenie Miasta Mława i chcemy wprowadzić go w życie!”
Może warto zapytać o ten dokument?

dzidek z bliska
dzidek z bliska
2 lata temu
Reply to  h13

Program orzrbudowy dróg, ns terenie miasta, będzie uruchomiony, w koncowce 5 letniej kadencji, tak aby Pan Kowalewski, załapał się na ostatnią swa kadencje, nie martwcie się ZŁOTOUSTY, wie co robi.

anka
anka
2 lata temu

Na Mariackiej podobnie – Najwieksze dziury zasypali i powierzchownie przykryli a reszta dziur i uskoków nadal jest. Kwestia czasu jak ktoś urwie sobie zawieszenie w aucie

Mlawiak
Mlawiak
2 lata temu

Jak nie grozi urwaniem zawieszenia? dziura jak na Ukrainie a wy bronicie jeszcze tego widać ze ktoś tu rękę trzyma na tym portalu!

Andrew
Andrew
2 lata temu

W Mławie to tylko tak trzeba zrobic, by coś spieprzyć.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x