Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Joker Mława bezkonkurencyjny w Przasnyszu!


Amatorski zespół piłkarski Joker Mława wygrał Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Przasnysza, który odbył się w niedzielę 25 listopada. Zawodnicy z Mławy wygrali wszystkie mecze i tym samym okazali się bezkonkurencyjni w stawce 12 zespołów.


Piłkarze z Mławy udanie zapoczątkowali sezon halowy 2018/2019. W ostatnią niedzielę udali się do Przasnysza gdzie mieli okazję konkurować z 11 innymi zespołami z Przasnysza, okolic Przasnysza a także z Ostrołęki. Mimo, że trafili do najsilniejszej grupy C wygrali w niej wszystkie mecze i z kompletem punktów awansowali do ćwierćfinału. Pokonali kolejno Miastkowo 4-1 (bramki: Z.Krystkiewicz, Litun, Pietrzak 2), faworyta gospodarzy zespół Czarki 2-1 (Jezierski 2) i FC Po Nalewce 5-0 (Jezierski, Pietrzak, Z. Krystkiewicz 3).

W ćwierćfinale zespół z Mławy ponownie trafił na faworyzowany zespół gospodarzy Czarki (wielokrotny zwycięzca lokalnej ligi halowej). I tym razem lepsi okazali się mławianie. Zwyciężyli ponownie 2-1. Tym razem oba trafienia to zasługa młodszego z braci Krystkiewiczów – Jarka.

Półfinał i finał przebiegał pod dyktando naszego zespołu. Oba mecze wygrane zostały pewnie po 2-0. W półfinale brami strzelali Sławomi Grablewski i Maciej Jezierski a a finale ponownie Maciej Jezierski i pełniący funkcję kapitana Zbigniew Krystkiewicz.

Joker – Miastkowo 4-1 (Z. Krystkiewicz, Litun, Pietrzak 2)
Joker – Czarki 2-1 (Jezierski)
Joker – FC Po Nalewce 5-0 (Jezierski, Pietrzak, Z. Krystkiewicz)

ćwierćfinał Joker – Czarki 2-1 (J. Krystkiewicz 2)

półfinał Joker –Ekipa (Grablewski, Jezierski)

finał – Joker – Torpedo 2-0 (Jezierski, Z. Krystkiewicz)

Joker Mława:
Z. Krystkiewicz, J. Krystkiewicz, S. Grablewski, J. Rykowski, Ł. Pietrzak, M.Jezierski, N. Litun, T. Olszekiewicz.

Więcej informacji o turnieju i zdjęć na stronie: osir-przasnysz.pl

źródło i fot.: Joker

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x