Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zatrzymany 18-latek miał marihuanę


W niedzielę, ok. godz. 20.20 mławscy policjanci z Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją zatrzymali 18-letniego mężczyznę, u którego znaleźli narkotyki. Zabezpieczone środki odurzające, to ponad 2,30 grama  marihuany o czarnorynkowej wartości około 100 zł. Młody mężczyzna został zatrzymany. Postępowanie prowadzi KPP Mława.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
jrzysiek wml
Gość
jrzysiek wml

zatrzymany za 2.3 grama 18 latek. smiech na sali, jeszcze wyrok dostanie moze w odsiadce . jakim prawem przeszukuja ludzi ,bandziorem chyba nie był?!

Mławiak
Gość
Mławiak

Miał 18 lat. Niech sobie pali. Ilość zdecydowanie na własny użytek. jak ma równo pod sufitem to trawa krzywdy mu nie zrobi, bo to nie w trawie jest problem tylko w tym co jest w dzbanie.. Tylko legalizacja i unormowanie prawno-handlowe poprawi sytuację. Używka o wiele bezpieczniejsza niż alkohol, który jest legalny. Za czasów prohibicji był nielegalny, a i tak ludzie pędzili, załatwiali, itd.. To samo należy zrobić z marihuaną.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Artykuł nic nie wart szkoda miejsca są ważniejsze sprawy niż 2gramy trawki!

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

No proszę jacy aktywni sa nasi mlawscy policjanci, SUKCES za 2,39gr wartości 100 zł. Jest zatrzymanie, ale jak znalezli 3kg. Narkotyków, bo im konkurent podpowiedzial, to do dziś, nie wiadomo, co? kto? I jak? tajemnica, bo dalej szukają, kto to mogl być, co zwial z tego samochodu, a paczkę porzucil, a grube ryby dalej prowadzą swoj biznes, a płotki wpadają.

Prawnik
Gość
Prawnik

NO STRASZNE, jakby miał pięć litrów wódki i dziesięć paczek papierosów to by wszystko było OK…
Brak słów.

Przestępcami się zajmijcie… Tymi prawdziwymi.

....
Gość
....

Niech policja wezmnie sie za Strzegowo tam jest pełno dilerów….

Beti
Gość
Beti

Tępić ich wszystkich
Niech się za robotę wezmą a nie olej w głowie dzieciary

Zażenowany
Gość
Zażenowany

Super. Od razu czuje się bezpieczniejszy. Groźny bandyta zatrzymany. Brawo Wy….

Zazenowany x2
Gość
Zazenowany x2

Zażenowany to Ty chłopie będziesz jak będziesz miał dzieci albo już masz i Twój syn lub córka zacznie sobie popalac raz drugi trzeci A później zioło już nie będzie dawało takiego kopa i zacznie siegac po twarde narkotyki wynosić rzeczy z domu. Wtedy powiesz gdzie ta policja jest. Nie pozdrawiam.