Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Przybyłko nowym mistrzem


Dobiegły końca  VI indywidualne mistrzostwa Mławy w Bowling.W lidze wystartowało 27 zawodników. Do finałów awansowało 16 najlepszych zawodników, gdzie następnie grali w systemie każdy z każdym.


Faworytem  tej ligi był trzykrotny zwycięzca wcześniejszych edycji Paweł Koronowski. Jak dotąd była to najbardziej wyrównana liga indywidualna. Przed ostatnią kolejką o trzecie miejsce walczyło, aż pięciu zawodników. Krzysztof Koronowski, Zbyszek Krystkiewicz , Jarek Goschorski, Andrzej Śledziński oraz Kacper Tomkiel. Najlepiej z nich zaprezentował się Krzysztof Koronowski, który swój ostatni mecz wygrał z Krzyśkiem Czaplickim 146 do 142. Wygrana z Krzyśkiem zapewniła mu trzecie miejsce. W tym roku o zwycięstwie zadecydowała ostatnia kolejka, w której zmierzyli się ubiegłoroczny mistrz Paweł Koronowski z Krzysztofem Przybyłko. Lepszym w tym ostatnim meczu okazał się Krzysztof Przybyłko wygrywając 168 do 162. Dzięki tej wygranej to Krzysztof Przybyłko został nowym mistrzem w VI edycji indywidualnych mistrzostw Mławy w Bowking.

Wyróżniony został również  Jarek Rykowski uzyskując najlepszy wynik w tej edycji „228p.”

Wyróżniona została również Agnieszka Goschorska, która jako jedna kobieta awansowała do najlepszej szesnastki zajmując ostatecznie dziesiąte miejsce. Nagrodę dla najczęściej trenującego zawodnika odebrał Sławek Szerszeń.

źródło: Organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500