Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocowali w szkole. Wcale nie za karę


Noc z 23 na 24 listopada na długo pozostanie w pamięci uczniów z klas I b, I d i II b. Wzięli oni udział w zajęciach integracyjnych pod hasłem Nocą w szkole…


Ależ było wesoło! Wspólne ognisko, zabawy, tańce, kolacja i oglądanie bajek. A potem? Potem coś, na co dzieci czekały najbardziej! Nocowanie w szkole! Sale lekcyjne zmieniły się w przytulne sypialnie! Wszyscy czuli ten wyjątkowy nastrój nocy w szkole, która do tej pory kojarzyła się tylko z zajęciami i nauką. Uczniowie doskonałe poradzili sobie w sytuacji całkowicie odmiennej od tej, do której przywykli. Nabrali pewności siebie, wykazali się samodzielnością i kreatywnością, dostrzegli fakt, że bez pomocy mamy i taty dają sobie radę w różnych sytuacjach. Rano opuszczaliśmy szkołę z żalem, że ta noc tak szybko minęła. Ale wszystko przed nami, szkoła otworzy dla nas swoje drzwi jeszcze w niejedną noc…

źródło: SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
usia
usia
2 lata temu

pierwsza klasa szkoła podstawowa, bez takich , że zajdą w ciąże………

obserwator
obserwator
2 lata temu
Reply to  usia

Dobre, dobre. Masz rację, głupota nie zna granic.

brc
brc
2 lata temu

A gdzie życie rodzinne ? To czasem jedyny czas gdy dziecko widzi mamę lub tatę po tygodniu pracy. Dziwna moda przeniesiona z „Katolika”, gdzie nauczyciele gonią całe noce za uczniami nawet do łazienek aby któraś z panienek nie zaszła w ciążę, bo okazja wspaniała. Głupota nie zna granic. Zostawcie choć trochę możliwości wychowywania dzieci przez rodziców.

matka
matka
2 lata temu
Reply to  brc

Co za głupoty piszesz. Moja córka i inne dzieci świetnie się bawiły. Nie chciała rano wracać do domu. Panie wychowawczynie mówił, że dzieci na koniec dopytywały się kiedy znowu będzie taka frajda. No ale myślę, że ten zgryźliwy post pisał ktoś z konkurencyjnej dla 7 szkoły.

Brc
Brc
2 lata temu
Reply to  matka

Jestem matką i moje dziecko bało się spać w szkole, płakało. To nie są zabawy dla klasy 1. Wiem , że niektóre mamy były szczęśliwe , że miały czas wolny a szkoła niech wychowuje.

matka
matka
2 lata temu
Reply to  Brc

A kto Ci kazał wysyłać dziecko na noc do szkoły. Nikt nikogo nie zmuszał. Nasza wychowawczyni jasno się wyraziła, że to dla chętnych. Proponuję przepisać dziecko do jakiejś szkoły przyklasztornej. Cisza, spokój i nikt w ciążę nie zachodzi 😉

kolejna matka
kolejna matka
2 lata temu
Reply to  Brc

To po co je tam wysłałaś wyrodna matko, skoro płakało ? Ja uważam, że pomysł był dobry. Dzieci się fajnie bawiły. Szacun dla nauczycielek, że poświęciły swój prywatny czas naszym dzieciom.

~kajka
~kajka
2 lata temu
Reply to  Brc

Żadne dziecko nie płakało, nikt nikogo nie zmuszał. Te dzieci, które nie chciały lub rodzice nie pasowała to forma zabawy,niespały w szkole. Coś Pani kłamie, wstyd.

~kajka
~kajka
2 lata temu
Reply to  Brc

Przepraszam za błąd.
Dzieci, które nie chciały brać udziału w zabawie nie spały w szkole. Moje dziecko chciało, spało i wróciło szczęśliwe. Nikt nie płakał.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x