Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzierzgowo. Niechlubny rekord. Miał 3,7 promila i kierował Skodą


Aż trudno uwierzyć, że mając w sobie 3,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu można jeszcze  kierować pojazdem. Takiego jednak kierowcę zatrzymali mławscy policjanci.


W piątek 23 listopada, ok. godz. 13:40  na drodze relacji Dzierzgowo – Dzierzgówek, interweniujący patrol policji zatrzymał Krzysztofa R., mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna kierował samochodem marki Skoda, mając w organizmie ponad 3,70 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie

Również w sobotę, ok. godz. 18:50  w Mławie,na ul. Studzieniec, interweniujący patrol policji  zatrzymał Cezarego J., mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna kierował samochodem marki VW Bora, mając w organizmie ponad 0,30 promila alkoholu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x