Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaatakowało go dwóch młodych mężczyzn i kobieta. Zrabowali 100 zł i kartę kredytową


Do zdarzenia doszło 18 listopada. Mieszkaniec gm. Krasne zgłosił, że w Przasnyszu na ul. Leszno został zaatakowany przez dwóch młodych mężczyzn oraz jedną kobietę. Sprawcy użyli siły fizycznej i obezwałdnili mężczyznę, a następnie dokonali kradzieży pieniędzy w kwocie 100 złotych oraz karty kredytowej.

– W toku podjętych czynności służbowych policjanci zatrzymali mieszkańców Przasnysza w wieku  25 , 29 i 37 lat podejrzanych o dokonanie tego rozboju.  Wobec całej trójki  Sąd Rejonowy w Przasnyszu zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Sprawcom grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500