Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Warsztaty tradycyjnych ozdób choinkowych w MZZ


W dniach 4 -14 grudnia 2018r. Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza grupy zorganizowane na warsztaty bożonarodzeniowe.


Warsztaty będą inspirowane dekoracjami świątecznymi wykonywanymi ponad sto lat temu przez naszych pradziadków i podczas nich uczestnicy stworzą: „światy” z opłatka, ptaszki i anioły z kolorowej bibuły oraz łańcuchy ze słomy – najpiękniejsze i najoryginalniejsze, bo wykonane własnoręcznie.

Czas trwania spotkania 1 godzina, koszt 3zł za uczestnika;  max liczba uczestników 24 osoby, rezerwacja pod numerem telefonu: 23 654 33 48.
 

Zapraszamy!

źródło: MZZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x