Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Inga Piwowarska debiutuje w orkiestrze Filharmonii w Zurychu


ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Mławska akordeonistka Inga Piwowarska zadebiutowała w orkiestrze Philharmonii Zürich. Znalazła się w składzie orkiestry OpernHaus Zürich, akompaniując w sztuce „Winterreise” z muzyką Franza Schuberta i wierszami Wilhelma Müllera.

Przedstawienie składa się z arii operowej i spektaklu baletowego w międzynarodowej obsadzie. Projekt cieszy się dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród szwajcarskiej publiczności, gości na deskach narodowej opery od września tego roku.

Inga Piwowarska jest wychowanką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Mławie. Gry na akordeonie uczyła się pod kierunkiem prof. Maksymiliana Janika. Obecnie studiuje na Hochschule der Künste Bern w klasie prof. Teodora Anzellottiego – włoskiego akordeonisty i pedagoga.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
2 lata temu

Wielkie moje gratulacje dla Pani Ingi. To wielka radość i satysfakcja dla Niej i dla Jej rodziców. Cala Mława jest z Pani dumna !

wml Upadaipwvs
wml Upadaipwvs
2 lata temu

pogadajmy o kult w wml…..co sie z nią stalo….kiedyś Gomólka powiedział , a ile kultura produkuje….”….tak jest w wml
…o nie tylko….wladza i portale chwalą się ze ktoś jakoś wybił się z wml. A why kołem zamachowym nie jest Grzesiek z Waldkiem z Kombii? a nie jakies megicce

Meloman
Meloman
2 lata temu

Anzelotti – AC Milan ? Czy Zbisiek w Powiacie już działa ?

Emi
Emi
2 lata temu

Gratulacje

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x