Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

ZTZZ zaprasza na promocję KALENDARZA 2019


Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na promocję KALENDARZA 2019. Promocja odbędzie się 26 listopada 2018 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury (Galeria Foyer).

Znajdują się w nim zdjęcia artystów fotografów zrzeszonych w ZTZZ – Dariusza Tadrzyńskiego, Roberta Bartosewicza, Jacka Mianowskiego, Janusza Dębskiego, wiersze lokalnych twórców oraz przy każdym miesiącu ważne daty dla naszego miasta. Czy wiesz, kiedy powstała parafia na Wólce? Kiedy urodziła się Sara Lipska? Od kiedy działa ZTZZ? Kiedy osłonięto pomnik ku czci Żołnierzy Wyklętych? Dowiesz się tego z przygotowanego przez twórców kalendarza.

źródło: MDK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments