Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Niebezpieczne warunki na drogach, również w powiecie mławskim.


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega – w nocy i w sobotni poranek na trasach północnej i północno-wschodniej Polski oraz w rejonach górskich na południu, będzie bardzo ślisko. Dodatkowo na wschodzie kraju możliwa silna mgła. 


ksp Mława
Reklama

Jak podaje IMGW w powiecie mławskim obserwuje się i prognozuje dalsze występowanie słabych opadów marznącej mżawki powodującej gołoledź. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90 %.

Ważność komunikatu: od 2018-11-23 20:15 do 2018-11-24 10:00.

źródło: IMGW-PIB/oprac.red

fot. pogodynka.pl

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x