Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sportowcy z SP 3 – Wicemistrzami Rejonu w piłce nożnej


W dniu 15.11.2018 odbyły się Mistrzostwa Rejonu w halowej piłce nożnej chłopców. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn: SP 3 Mława, SP z Gąsocina, SP z Żuromin, SP z Wiśniewa, SP z Pułtuska i SP z Płońska. Mecze rozgrywane były w grupach. Nasza drużyna SP 3 Mława rozegrała 2 mecze w grupie – z Gąsocinem zwyciężając 2:0 i z pokonując SP Płońsk 2:1. Kolejny mecz to zwycięstwo 2:0 z drużyną z Wiśniewa. W finale zabrakło trochę szczęścia i przegraliśmy 1:2 zdobywając II m-ce w Rejonie. Skład reprezentacji: Maciek Krajewski – bramkarz, Dawid Rosocha, Filip Rogalski, Dominik Dąbrowski, Michał Bartosiewicz, Dominik Soba, Jakub Kwiatkowski, Mateusz Stefański, Olaf Dworecki, Łukasz Komór. Opiekunem reprezentacji był pan Mirosław Karwiński.


źródło: SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x