Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Retransmisja I sesji Rady Gminy Dzierzgowo19 listopada  odbyła się I sesja Rady Gminy Dzierzgowo. Zapraszamy do oglądania retransmisji na kanale YouTube.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rozsądek
Rozsądek
4 lata temu

Cała Rada do jedna wielka farsa! Zastanawiam się czy członkowie Rady długo przygotowywali się by sprostać zadaniu jakim jest wypowiedzenie słów „jestem za”? To co się u nas dzieje na Radzie jest karykaturą demokracji. Wszyscy ludzie tam zasiadający są jedynie kompetentni by kierować taczką z łajnem a co dopiero Gminą.

Brak jest merytorycznej dyskusji, Rafał natomiast będąc członkiem komisji rewizyjnej całą dokumentację przejrzy bardzo skrupulatnie wychwytując najdrobniejsze nieprawidłowości! (Ironia)

To jest po prostu farsa!

Chciałem jeszcze powiedzieć, że papuga ara również potrafiłaby powtarzać „jestem za”!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x