Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Podpisali deklarację o niepaleniu. Zachęcali rodziców, aby nie palili


Trzeci czwartek listopada przypada Światowy Dzień Rzucania Palenia. Akcja ma na celu zachęcić osoby palące do rzucenia palenia oraz ograniczenia palenia w miejscach użyteczności publicznej. Palenie papierosów szkodzi naszemu zdrowiu, wszyscy to wiemy. Natomiast nie wszyscy jesteśmy świadomi, że palenie bierne może w taki sam sposób zagrażać zdrowiu człowieka.

Jolanta Karpińska podziękowania


W ramach akcji w naszej szkole w czasie lekcji wychowawczych uczniowie obejrzeli przygotowane prezentacje oraz filmy o tematyce antynikotynowej. Członkowie szkolnego koła PCK przedstawili koleżankom i kolegom z klas siódmych i ósmych informacje o szkodliwością palenia papierosów oraz zachęcali do wyboru zdrowego stylu życia wolnego od dymu tytoniowego. Po wysłuchaniu prelekcji na przygotowanej deklaracji  z hasłem NIE PALĘ złożyli swój podpis chętni uczniowie najstarszych roczników. Rodzice uczniów odwiedzający tego dnia naszą szkołę otrzymali ulotki informacyjne na temat szkodliwości palenia papierosów.

–  Rzucając palenie wygrywamy zdrowie, pieniądze, wolność i bezpieczeństwo. Zatem nigdy nie za jest za późno, aby rzucić palenie – apelują uczniowie oraz opiekun koła PCK i LOP.

źródło:SP 7

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500