Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ruszczyński pierwszym liderem. Tenisiści na starcie


Ruszyła tegoroczna edycja Grand Prix Amatorów o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u w tenisie stołowym. W porównaniu z poprzednimi odsłonami, walka toczy się tylko w jednej kategorii. Do rywalizacji przystąpiło siedemnastu zawodników.

Jolanta Karpińska podziękowania


Na miano najlepszego solidnie zapracował Krzysztof Ruszczyński. Reprezentant Macovii Maków Mazowiecki  toczy na co dzień pojedynki na poziomie piątej ligi. Formę z batalii m.in. ze Żbikiem Nasielsk i Redutą Nowy Dwór Mazowiecki przeniósł na turniejowe zmagania. Doszedł do finału, w którym okazał się lepszy od Adama Wronowskiego.

Kwestia ostatniego miejsca na podium rozstrzygnęła się pomiędzy mławianami. Konfrontacja pomiędzy Kamilem Jurkiewiczem i Adamem Pydynem przyniosła wiele emocji. Ostatecznie zwycięsko z batalii wyszedł pierwszy z wymienionych graczy – dla przypomnienia, zwycięzca poprzedniej edycji imprezy.

Końcowa kolejność: 1. Krzysztof Ruszczyński, 2. Adam Wronowski, 3. Kamil Jurkiewicz, 4. Adam Pydyn, 5. Maciej Sieradzki, 6. Marcin Łączyński, 7. Mirosław Krajewski, 8. Wojciech Sieradzki.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500