Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ruszczyński pierwszym liderem. Tenisiści na starcie


Ruszyła tegoroczna edycja Grand Prix Amatorów o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u w tenisie stołowym. W porównaniu z poprzednimi odsłonami, walka toczy się tylko w jednej kategorii. Do rywalizacji przystąpiło siedemnastu zawodników.


Na miano najlepszego solidnie zapracował Krzysztof Ruszczyński. Reprezentant Macovii Maków Mazowiecki  toczy na co dzień pojedynki na poziomie piątej ligi. Formę z batalii m.in. ze Żbikiem Nasielsk i Redutą Nowy Dwór Mazowiecki przeniósł na turniejowe zmagania. Doszedł do finału, w którym okazał się lepszy od Adama Wronowskiego.

Kwestia ostatniego miejsca na podium rozstrzygnęła się pomiędzy mławianami. Konfrontacja pomiędzy Kamilem Jurkiewiczem i Adamem Pydynem przyniosła wiele emocji. Ostatecznie zwycięsko z batalii wyszedł pierwszy z wymienionych graczy – dla przypomnienia, zwycięzca poprzedniej edycji imprezy.

Końcowa kolejność: 1. Krzysztof Ruszczyński, 2. Adam Wronowski, 3. Kamil Jurkiewicz, 4. Adam Pydyn, 5. Maciej Sieradzki, 6. Marcin Łączyński, 7. Mirosław Krajewski, 8. Wojciech Sieradzki.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x