Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkurs na najpiękniejszą zakładkę do książki


Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie – Dział Instrukcyjno – Metodyczny ogłasza konkurs pod nazwą „Książkowy Gadżet”.


Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, mieszkańców naszego powiatu, do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą zakładkę do książki. Technika wykonania prac na konkurs jest dowolna. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie MBP w Mławie i w gminnych bibliotekach publicznych naszego powiatu (a także na ich stronach internetowych).

źródło: MBP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments