Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Będzie Bożonarodzeniowy Jarmark


W dniach 15 i 16 grudnia (sobota-niedziela) odbędzie się w Mławie Jarmark Bożonarodzeniowy. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wystawców z całej Polski.

Już za miesiąc serce Mławy zacznie bić mocniej. Poczujemy zapach piernika i świątecznej choinki, a mławski rynek rozbłyśnie świetlistymi girlandami. Na jarmark zapraszamy przede wszystkim wytwórców okolicznościowych wypieków, rękodzielników, wykonujących artykuły dekoracyjne, w tym patchworkowe upominki czy ręcznie robione zabawki. Liczymy, że mieszkańcy Mławy zakosztują tradycyjnej polskiej kuchni i specjałów z różnych regionów świata oraz zakochają się w ręcznie malowanych bombkach, czy wyrobach z ceramiki i witrażowych ozdobach. Miejski Dom Kultury czeka również na zgłoszenia osób, które wykonują haftowane obrazy, malują, robią na szydełku oraz drutach i chcą pochwalić się swoimi wyrobami. Mile widziane są stoiska z żywnością: wędlinami, pieczywem, serami, piernikami, przyprawami, bakaliami i innymi specjałami.

Udział w jarmarku jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i przesłać dokumenty do 13 grudnia 2018 r. e-mailowo do MDK  – [email protected] lub w formie tradycyjnej na adres Miejski Dom Kultury w Mławie, ul. Stary Rynek 13, 06-500 Mława. Zgłoszenia MDK przyjmuje również w siedzibie instytucji w godzinach otwarcia placówki.

WAŻNE INFORMACJE
•    Nie przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie.
•    Zapewniane jest miejsce do ekspozycji, ale bez wyposażenia w postaci budek, namiotów, stołów. Wystawca sam organizuje sobie miejsce wystawowe.
•    Prosimy Państwa o zaopatrzenie się w przedłużacze. Dostęp do prądu zapewni Miejski Dom Kultury i Urząd Miasta Mława.

Formularz zgłoszeniowy i zgoda na przetwarzanie danych dostępne w załącznikach.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments