Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pasowanie na przedszkolaka to ważna chwila


Grupa Krasnale z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 3 została oficjalnie ,,Pasowana na przedszkolaka”. Jest to niezwykle ważna uroczystość w życiu dziecka. Dla nich było to ogromne przeżycie, ale wszystkie trzymały się bardzo dzielnie. Z wielką tremą, ale również uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka.  Niewątpliwie był to niezapomniany dzień, zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.


źródło i fot.: ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
czerwona czapeczka
czerwona czapeczka
2 lata temu

czadowe krasnale 😀 :*

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x