Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Po sprzeczce pchnął sąsiada nożem w brzuch


Tragiczny finał miała sprzeczka dwóch sąsiadów w miejscowości Ulatowo – Pogorzel (gm. Jednorożec).  9 listopada około godziny 10-tej sąsiedzi spotkali się pod budynkiem OSP i pokłócili odnośnie trzymania psów na uwięzi.


– W trakcie sprzeczki  58 letni mężczyzna ugodził nożem  w brzuch  swojego  sąsiada  54 letniego  mężczyznę,  który z raną ciętą brzucha i w  stanie zagrażającym  życiu  został karetką pogotowia  przewieziony do przasnyskiego szpitala.   Sprawca  tego zajścia został  zatrzymany.  10 listopada br. postanowieniem Sądu Rejonowego w Przasnyszu został  tymczasowo aresztowany  na okres trzech miesięcy.  58-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności  – podaje   asp. szt. Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x