Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niezwykłe drzewko szczęścia rośnie przy blokach na OKM


Zdjęcie pewnej ciekawostki przyrodniczej nadesłał redakcji jeden z czytelników. Ten botaniczny ewenement rośnie sobie w pasie pomiędzy torami kolejowymi a OKM.

Jak dotychczas nie mamy ustaleń, czy drzewko jest może takim protoplastą galerii handlowej, która w tej okolicy już od kilkunastu lat powstaje i nie może powstać. Inna z roboczych hipotez zakłada, że drzewko przybrało niezwykłą szatę w związku z niedawnymi wyborami samorządowymi. Powszechnie bowiem wiadomo, że – przynajmniej niektórzy – kandydaci do ważnych stołków, którzy potrzebują w tym celu naszego głosu obiecują nam gruszki na wierzbie. Tu być może na skutek specyficznego, smogowego klimatu Mławy doszło do genetycznej modyfikacji gruszek w puszki od piwa.  Kto zresztą wie, czy w okresie wyborów nie były one pełne złocistego płynu. Gdyby udało się komuś założyć plantację i dopracować taki właśnie istotny szczegół, aby puszki były pełne, to świetny pomysł na rozsławienie naszego miasta ma w kieszeni. Myślę, że takie ulepszone drzewko każdy chętnie też posadzi w przydomowym ogrodzie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
2 lata temu

Drzewko szczęścia 🙂

Anonim
Anonim
2 lata temu

Podejrzewam, że to nie jest drzewko szczęścia, tylko drzewko bożonarodzeniowe. Wszak po dniu Wszystkich Świętych wszystkich ogarnia już szał związany ze świętami, wszędzie pojawiają się ozdoby bożonarodzeniowe. Tylko patrzeć jak w wigilię Bożego Narodzenia usłyszymy spod tego drzewka śpiew kolęd.

aksilb/z
aksilb/z
2 lata temu
Reply to  Anonim

A głównym prowadzącym te Śpiewy kolęd będzie ANONIM, to drzewko głupoty i miejscowych pijaczków, tym osobnikom też żarty się trzymają.

Lala
Lala
2 lata temu
Reply to  aksilb/z

Dobre

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x