Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kierowca w szpitalu, łoś nieżywy w rowie


Kolejny wypadek na biegnącej przez leśną okolicę drodze krajowej nr 7 z łosiem w roli głównej. Dzisiaj około godziny 4 nad ranem na „siódemce” mniej więcej na wysokości  Kowalewa łoś wtargnął wprost pod koła samochodu osobowego. Zderzenie skończyło się śmiercią zwierzęcia i koniecznością przewiezienia kierowcy pojazdu do szpitala. Przód samochodu został na skutek zderzenia zupełnie zniszczony.  Pomocy medycznej udzielał zespół ratownictwa medycznego, miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Świadek
Gość
Świadek

Mijałem miejsce zdarzenia w miejscowości dalnia… chyba że były dziś dwa takie zdarzenia

TAK
Gość
TAK

,Przód samochodu został na skutek zderzenia zupełnie zniszczony’- a zwierzakiem sie nikt nie przejął

Matol
Gość
Matol

Co za baran tak pędził? Zwierzę zabił to i zabił by człowieka. Zero wyobraźni.

Los
Gość
Los

Ty debilu zastanów sie

max
Gość
max

M…l i b…n to Ty jesteś. Wiadomo, szkoda człowieka, ale także łosia. Prawda jest taka, ze drogi, którymi my jeździmy, oraz drogi którymi migrują zwierzęta przecinają się i nawet będziemy ostrożniej jeździć, to i tak będą wypadki na takich drogach (brak ogrodzeń), bo zwierze jest nieprzewidywalne i trudno zauważalne po zmroku.

Add
Gość
Add

Pewnie kilometry na liczniku nie małe były.. Taką porą trzeba uważać bo wszystko wychodzi…