Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Zapaliła się przyczepa z trzodą chlewną. Gasił kierowca i strażacy


Wczoraj około godziny 17:30 na ulicy Gdyńskiej w samochodzie ciężarowym z przyczepą przewożącym około 170 szt trzody chlewnej zapaliło się jedno z kół. Pożar zauważył kierowca, który gaśnicą zaczął gasić palące się przednie koło przyczepy. Wezwani do zdarzenia strażacy z JRG Mława dogasili pożar. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany, nie zaszła też konieczność ewakuacji zwierząt. Świnie zostały potem przeładowane do innego pojazdu, który podstawił właściciel.


red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławiak
Gość
Mławiak

A o tych kilku walczących kierowcach z własnymi gasnicami i ludziach co przynosili wodę we wiadrach z okolicznych domów ani słowa…. Żeby nie oni nie byłoby ani świń ani przyczepy….

Sąsiad
Gość
Sąsiad

Gdyby nie okoliczni mieszańcy sprawa wyglądałaby znacznie gorzej. A tak straż pożarna nie miała za dużo pracy.