Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Porażki na koniec. Korona ósma, GKS przedostatniW niezbyt radosnych humorach kończą rundę jesienną nasze zespoły rywalizujące na poziomie okręgówki. Ostatnia kolejka przyniosła komplet przegranych. Korona Szydłowa poległa w Nasielsku, natomiast GKS Strzegowo przegrał na swoim boisku z beniaminkiem z Płońska.

Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że podopieczni Włodzimierza Gorczycy mogą wrócić do domu bez żadnej zdobyczy punktowej. Owszem gospodarze wychodzili dwukrotnie, ale za każdym razem nasi gracze potrafili wyrównać straty. Najpierw celnym strzałem popisał się Krzysztof Małecki, a potem Konrad Różycki wykorzystał rzut karny.

Niestety po zmianie aktywniejsi byli gospodarze. Choć grali w liczebnym osłabieniu (czerwona kartka dla Kamila Tomaszyńskiego), zaliczyli trzy trafienia. Przemysław Węgierski skapitulował m.in. po uderzeniu z karnego.

Z kolei strzegowianie musieli uznać wyższość konkurentów z PAF-u. W pierwszej połowie nie tylko stracili bramkę, ale również Marcina Molzycha. Młody zawodnik obejrzał w ciągu paru minut dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Swoją przewagę rywale wykorzystali perfekcyjnie. Strzelili drugą bramkę, która na dobre rozstrzygnęła losy konfrontacji. Celny strzał z karnego Marcina Dziubińskiego w 90. minucie  był jedynie na otarcie łez.

GKS Strzegowo – PAF Płońsk 1:2 (0:1)

GKS: Bartosiewicz  – Wojciechowski, Gawryszewski, Chojnacki (46. Lewandowski), Molzych, Ronkiewicz, D. Gatyński, Dziubiński, Warecki, Wierzbicki (83. Pauba), Mączewski (65. Jakubowski)

Żbik Nasielsk – Korona Szydłowo 5:2 (2:2)

Korona: Węgierski – Walasiński, Sowiński (80. Machnacki), Różycki, Kućko, M. Kowalski, Górniak, Grędziński, Krz. Małecki (75. Rydzewski), Bartnikowski, Podlewski

Pozostałe wyniki ostatniej kolejki: Ostrovia – Troszyn 3:0, Orzyc – Iskra 2:0, Nadnarwianka – Sona 2:1, Mazowsze – Wkra S. 2:1, Makowianka – Tęcza 1:1, Wkra B. – Kryształ 0:1

Strzelcy goli dla naszych zespołów

Korona: 10 – Paweł Podlewski, 5 – Jarosław Bartnikowski, 4 – Krzysztof Małecki, Arkadiusz Sowiński, 2 – Krzysztof Kłos, Rafał Kieczmer, Kacper Górniak, 1 – Marcin Kućko, Piotr Karpiński, Dawid Kowalski, Filip Grędziński, Konrad Różycki

GKS: 7 – Patryk Wierzbicki, 2- Marcin Dziubiński, 1 – Mateusz Chojnacki, Maciej Warecki, Mateusz Gawryszewski

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
anonim
Gość
anonim

Szanowni internauci, porażka dla Korony to bzdet, ważne że wieczorem odbyła się huczna imprezka w świetlicy OSP (huczne zakończenie roku piłkarskiego), stoły aż się uginały od żarcia i picia (na niejednym weselu tak nie ma),wszyscy dostali prezenty od króla i podziękowania za głosy. Król obiecał , że do klubu kasa nadal będzie płynęła strumieniem i to ile będzie potrzeba, a wiem, że wydatki i potrzeby macie spore. Następnie najważniejsza osoba w klubie zaczęła kadzić królowi, a ten aż z dumy rósł pod sufit, następnie dziękowała swoim wyborcom i podziękowaniom nie było końca. Następnie po imprezce nastąpił podział łupów, bo żarcia… Czytaj więcej »