Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo. Groził kasjerce nożem, zrabował gotówkę


Wczoraj zamaskowany mężczyzna groził nożem ekspedientce w lokalu gastronomicznym w Strzegowie. Ukradł pieniądze z kasy. Grozi mu kara do 15 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 14 listopada w lokalu gastronomicznym przy ul. Zjednoczenia w Strzegowie. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że do pomieszczenia wszedł ubrany w kominiarkę mężczyzna i wyciągnął przedmiot przypominający nóż. Następnie, grożąc nim pracownicy baru, zażądał wydania pieniędzy. Po zabraniu gotówki uciekł. Wydział Kryminalny KPP w Mławie prowadzi czynności w tej sprawie.

Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Annnonim
Gość
Annnonim

Sprawa oddana Mławie czyli nic nie było .

drwal
Gość
drwal

Najlepiej od razu siekierą.I PO KRZYKU.

Anonim
Gość
Anonim

Gazem było go