Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sprzeczka Ukraińców zakończona pchnięciem nożem


fot. ilustracyjne


Niegroźną na szczęście raną kłutą zakończyła się sprzeczka na tle towarzyskim dwóch mężczyzn narodowości ukraińskiej. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po wyjściu z kręgielni Planeta.

Jak dokładnie przebiegało to zdarzenie ustala obecnie policja, powiadomiona przez rannego mężczyznę, a wydział kryminalny KPP w Mławie poszukuje sprawcy.

Według nieoficjalnych informacji do kręgielni wchodziła grupa Ukraińców, podczas gdy inni wychodzili. Wtedy to natknęli się na siebie krewcy adwersarze i doszło do sprzeczki. W pewnym momencie jeden z nich wyjął nóż i ugodził przeciwnika w okolice żeber. Prawdopodobnie rana jest powierzchowna i mężczyzna nie doznał poważniejszego uszczerbku na zdrowiu.

Aktualizacja:

Z zapisu monitoringu lokalu wynika jednak, że do zdarzenia nie doszło w bezpośrednim sąsiedztwie kręgielni.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
24 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
popis
popis
3 lata temu

W tej Mławie to macie przes….. Jak nie [wymoderowano] romskie to ukry.

PUŚ
PUŚ
3 lata temu

Odra podobno działa na mózg. i go wypala.

grabarz JUREK z Wólki
grabarz JUREK z Wólki
3 lata temu

Ja uderzam tylko raz w wieko od trumny.

mławiak
mławiak
3 lata temu

do Arczigo Jak uwielbiasz kosy to na żniwa cześku.

Wacek
Wacek
3 lata temu

Ciągle ta Planeta. Nie ma weekendu żeby nie doszło tam do jakiegoś zdarzenia. Chyba już czas zrobić z tym pseudolokalem porządek, bo tylko kwestia czasu jak dojdzie tam do kolejnej tragedii. [wymoderowano]

włodyjowski z willowej
włodyjowski z willowej
3 lata temu

Co to za pchnięcie jak przeżył?

CZAK MORIS z NIEGOCINA
CZAK MORIS z NIEGOCINA
3 lata temu

Za moich czasów u nas na chamowie na zabawie się działo.Biżuteria rolnicza fruwała.Orczyk SZTACHETY służyły za pałki.Po takim strzale dentysta wymieniał całą klawiaturę.Mieszczuchy sr… ły po krzakach. Niech się między sobą leją więcej roboty w Mławie będzie.

segal ze wsi
segal ze wsi
3 lata temu

w Sklepach nie sprzedawać im białej broni w postaci siekier bron, orczyków sztachet butelek.

Ewa
Ewa
3 lata temu

szkoda ze przed wejsciem do klubu nie ma ochrony mieszkam bardzo blisko i widzę co sie wyprawia na zewnątrz

Abd
Abd
3 lata temu

Człowiek, który idzie na imprezę z nożem działa w kierunku użycia jej na innej osobie. Całe szczęście, że nie użył jej przeciwko naszemu rodakowi bo skończyłoby sie to jakims pogromem jak to mialo miejsce w latach 90.

RUSEK
RUSEK
3 lata temu

DO BJ 35 BARANIE OGLĄDAŁEŚ WOŁYŃ TO ZAMKNIJ SIĘ.

Arczi
Arczi
3 lata temu

Uwilbiam kosy . towarzycho dla mnie

Bj35
Bj35
3 lata temu

To fajnie jak oni z nożami chodzą sobie ..

wojownik
wojownik
3 lata temu

Zamknąć to mało jeszcze ofiar? towarzystwo ze WSCHODU POGONIĆ NIeCH TAM NA SWOIM FRoNCIE BOHATERZY WALCZA.

Ktoś
Ktoś
3 lata temu

K.. wa to tam i z nożami wchodzą?! To już tragedia tam się dzieje

xyz
xyz
3 lata temu

„Sprzeczka Ukraińców”. Czy naprawdę za każdym razem musi być wyraźnie zaznaczane, że chodzi o obywateli Ukrainy? To jakiś gorszy sort?

Brzz6
Brzz6
3 lata temu
Reply to  xyz

Tak, to jest gorszy sort

Joanna
Joanna
3 lata temu
Reply to  Brzz6

Gorszy sort to Ty jesteś mówiąc takie rzeczy bezmozgi kretynie.

Abd
Abd
3 lata temu
Reply to  xyz

Gdy Polak cos zrobi za granicą, tez jest wyraźnie zaznaczono, że to Polak. Penie nie przeskadza ci nagłówek w takiej sytuacji.

Mmmkk
Mmmkk
3 lata temu
Reply to  xyz

A dlaczego nie? Nie ludzie wiedzą że trzeba na bydło uważać

mwa
mwa
3 lata temu

kiedy wreszcie władze wprowadzą zakaz prowadzenia tam imprez ?

Wiii
Wiii
3 lata temu
Reply to  mwa

A pod jakim względem powinni wprowadzić zakaz imprez!? To ludzie nie umieją sie zachować to jest jedyny problem . Za duzo alkoholu i udaja twardzieli. Nie ktorzy ida sie tam pobawić normalnie wiec nie wydaje mi sie zeby to dążylo do zakazu imprez.

mwa
mwa
3 lata temu
Reply to  Wiii

Pod takim, że właściciel nie potrafi zapanować nad lokalem. Wielokrotnie dochodzi tam do incydentów nie wspomnę o śmierci. Wejściowa kontrola czy też selekcja jak kto woli jest nieudolna. Na pierwszy rzut oka widać kto powinien być w tym lokalu lub nie. Niestety fakt jest taki ,że lokal ma przede wszystkim zarabiać. A to, że ściąga do siebie różne elementy to wątek poboczny. Przypomnę, że na przestrzeni kilku dekad w Mławie nigdy nie można było się pobawić gdyż każda „dyskoteka” prędzej czy później była zamykana ,głównie z uwagi na awantury. Nie życzę źle ani właścicielowi ani nikomu kto tam przychodzi, ale fakty są takie że w niedługim czasie może tam być kolejna tragedia.

System Aktywnej Obrony
System Aktywnej Obrony
3 lata temu

To się w głowie nie mieści.
Do czego tu dochodzi.
Przecież ten nóż mógłby zadać śmiertelny cios niewinnej i przypadkowej osobie, gdyby został użyty przez wzburzonego Ukraińca.
Władze, rzecz jasna nic o tym niepokojącym zagrożeniu nie wspomną.
Multikulti- zaczyna przybierać krwawe formy, bo po co się wysilać i dać godnie zarobić Polakom.
Lepiej zdaniem inżynierów społecznych, dosłownie frakcji lewicowych, wymieszać masy ludzkie, o różnych wartościach, kulturach, by w tym tyglu umniejszyć rolę Polaków w przewodzeniu w narodzie, a w konsekwencji uruchomienie takich grup działaczy, którzy będą dążyli do unicestwienia zagrożenia.
Mława, diagnoza to prawdziwa i obdarta z wszechobecnej poprawności politycznej, staje się miastem coraz mniej bezpiecznym, dzięki napływowi mniejszosci społecznych, a pozwólmy sobie zadać we własnym rozumie pytanie, jaką częsć mieszkańców Mławy dzis stanowią Ukraińcy.
Czy chcemy Mławy bezpiecznej i powszechnie odpowiedniej do osiedlania się, czy Mławy krwawej o charakterze miasta, które lepiej omijać szerokim łukiem i przemilczeć w natłoku rozmyślań różnych?

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x