Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

„Śniadanie Daje Moc” dzieciom z Dębska


Wszyscy znamy powiedzenie: „Uczeń głodny, to uczeń zły”, za którym kryje się wytłumaczenie, dlaczego w dębskiej szkole panuje tak fantastyczna atmosfera.


Tutaj wychowankowie na co dzień degustują  smakowite śniadania, czego ukoronowanie stanowi obchodzony rokrocznie 8 listopada  Dzień „Śniadanie Daje Moc”. Tegoroczna VIII już edycja zgromadziła przy wspólnych stołach dzieci z oddziałów: przedszkolnego i zerowego oraz uczniów klas I-III.

Akcja, koordynowana przez Panią Renatę Zawieruchę, skutkowała własnoręcznym sporządzeniem posiłku, nad którego walorami zdrowotnymi, smakowymi i estetycznymi długo by się rozwodzić. Apetyty wszystkim dopisywały, a  wspólne śniadaniowanie przyniosło mnóstwo korzyści, w tym frajdę ze wspólnego celebrowania zabiegów higienicznych przed, w trakcie i po posiłku oraz szereg walorów dydaktycznych dotyczących zdrowego odżywiania. I pomyśleć, jak wiele można nauczyć się w szkole, a przyswojone wzorce przenieść na domowe forum. Smacznego!

źródło i fot. SP w Dębsku

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500