Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedszkolaki świętowały tanecznie i śpiewająco


Dzień 11 listopada 2018 jest dniem niezwykle ważnym dla naszego narodu. w tym roku jest to data wyjątkowa,  ponieważ już 100 lat POLSKA JEST NIEPODLEGŁA. Tanecznie i śpiewająco najmłodsze przedszkolaki z przedszkola na Hożej obchodziły 100-lecie odzyskania niepodległości. Grupy 4-latków zaprezentowała się w programie artystycznymi zatańczyły znane polskie utwory: (Słoneczka –  kujawiaka, Stokrotki – Marsz pierwszej kadrowej, a Biedronki pięknie wykonały Poloneza). W programie nie zabrakło wierszy i piosenek o fladze, godle Polski i legendzie „O Orle białym ” Honorowymi gośćmi w przedszkolu byli żołnierze z jednostki wojskowej z Przasnysza. Wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski. Rodzice i bliscy zostali obdarowani przez dzieci kotylionami i flagami, które wykonali wraz ze wszystkimi pracownikami przedszkola.

źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x