Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Odnowa nawierzchni na Chrobrego. Uwaga, od piątku ulica zamknięta


Od piątku 16 listopada do poniedziałku (19.11) planowane jest zamknięcie dla ruchu ulicy Chrobrego. W ramach prowadzonych prac związanych z rewitalizacją obszaru wokół „handlowca” odtwarzana będzie nawierzchnia tej ulicy.


Asfalt układany będzie także na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Reymonta (po stronie Placu 3 Maja). Tam przejazd będzie możliwy, jednak w trakcie robót prawdopodobne są utrudnienia w ruchu. Prosimy mieszkańców Mławy o zmianę trasy przejazdu (w przypadku ul. Chrobrego) oraz ostrożne poruszanie się po centrum miasta. Przypomnijmy, że zgodnie z podpisanym aneksem prace związane z rewitalizacją obszaru przy „handlowcu” potrwają do końca tego roku. Zostały przedłużone ze względu na odkrycie elementów starej zabudowy miasta i prace archeologiczne oraz napotkanie – w trakcie prac ziemnych – kolidujących z układanymi fragmentami sieci, niezewidencjonowanymi na mapach rur i przewodów.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mik
mik
4 lata temu

witam
Idealna pora i temperatura na wykonywanie prac asfaltowych (bitumicznych).
Kto na to pozwala??
Dlaczego wykonuje się te prace, a po 2-3 latach nawierzchnia do ponownej naprawy
Gdzie jest UM Mława i inspektorzy nadzoru???
pozdrawiam

mikuś
mikuś
4 lata temu
Reply to  mik

Temperatury jakie teraz mamy za oknami nie przeszkadzają w kładzeniu asfaltu. Nawet okolice 0 stopni nie przeszkadzają w tego typu pracach. Nie panikuj i spróbuj znaleźć inny sposób lub temat do krytyki.
Dodam jeszcze, że w tym właśnie momencie w wielu miejscach Polski zalewane są drogi masą bitumiczną. Tego typu prace trwają czasami przez dużą część zimy. Drogowcy odpuszczają tego typu prace dopiero przy około -5 stopni.
Naprawdę sądzisz, że aż tacy debile pracują w urzędzie?

Ramzes
Ramzes
4 lata temu
Reply to  mikuś

Więc jak skomentujesz jakość nawierzchni położonej w grudniu na Polnej? Z Twoich słów wynika że kolejna nawierzchnia na jaką wymieniono jakieś pół roku później było bezsensowne. To jak to z Tobą jest i tym asfaltem?

mikuś
mikuś
4 lata temu
Reply to  Ramzes

Myślę, że z Tobą jest dużo gorzej. Dyskusję z Tobą zakończyłem, profesjonalisto…

ramzes
ramzes
4 lata temu
Reply to  mikuś

I nie proszę Ciebie Pseudoekspercie o kontynuowanie takowej dyskusji. Ja pamiętam doskonale efekty pracy drogowców na Polnej w niskich temperaturach a że Ty masz odmienne zdanie to nie mój problem. Poza tym, wczoraj były wyższe temperatury niż dziś a m.in. dziś miał się odbyć ten remont. Życzę zatem powodzenia i „przyjemnego” użytkowania tej drogi Panie Specjalisto.

Mławiak
Mławiak
4 lata temu
Reply to  mikuś

http://www.cozadzien.pl/komunikacja/drogowcy-klada-asfalt-zima-czy-powinni/31544

Tak tylko dla przypomnienia. Proszę dodatkowo poczytać opracowania uniwersyteckie w tym temacie zamiast bić pianę …

mikuś
mikuś
4 lata temu
Reply to  Mławiak

Wilgotni, mokro i 0 stopni – ok, wtedy nie jest zalecane kładzenie asfaltu. Zauważ jednak kolego, że teraz jest plus 7 stopni a na dodatek jest sucho. Wczoraj, dzisiaj czy np. jutro to są dni kiedy naprawdę można kłaść asfalt bez większego ryzyka. Trzeba tylko zachować odpowiednie standardy. Przykład, który zamieściłeś powyżej jest baaaardzo ekstremalny i akurat z nim się zgadzam.

Piotr
Piotr
4 lata temu
Reply to  Mławiak

weź się zastanów co Ty poruwnujesz!Chyba coś z Twoja głowa jest nie tak a nie z drogowcami

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x