Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dyrektor szpitala Jacek Białobłocki złożył rezygnację


Pod koniec września br. Jacek Białobłocki, dyrektor SP ZOZ w Mławie złożył wypowiedzenie kontraktu na pełnienie obowiązków dyrektora szpitala. Kontrakt przewiduje trzymiesięczny okres wypowiedzenia, więc tą funkcję będzie pełnił jeszcze do 31 grudnia br.

– Kierujący mławskim szpitalem dyrektor Jacek Białobłocki wypowiedział kontrakt, nie podając uzasadnienia. Przyjęcie wypowiedzenia pozostanie już w gestii nowego zarządu powiatu – informuje starosta Włodzimierz Wojnarowski.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

63
KOMENTARZE

avatar
1500
MŁAWIANIN
Gość
MŁAWIANIN

Po 2003 roku kiedy to rujnujący szpital mławski objął dr.Białobłocki stał się on szpitalem zarabiającym i tworzącym nowe oddziały , w sytuacji odejścia obecnego dyrektora stanie się folwarkiem PiS-owskich pajaców i stanie się KATOLICKIM NIEPUBLICZNYM SZPITALEM pod wezwaniem ojca Tadeusza z Torunia , to lekarze w sutannach będą czekać na klepsydry szpitalnych pacjentów . Alleluja i do przodu mierny mławski pseudonarodzie . WSTYD I HAŃBA

every
Gość
every

Tak, masz rację.
Nikt tego nie widzi, że to Białobłocki wyprowadził szpital na prostą.
Jako człowiek jest chamski, ale jako menadżer zarządzał dobrze placówką, przecież ten szpital chylił się ku upadkowi, a jako lekarz też jest dobry, tyle tylko, że przestało mu się chcieć przykładać do pracy.
To, że teraz PIS będzie próbował wprowadzić swoje porządki to więcej jak pewne.

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

Taka jest prawda o Dyr. BIAŁOBŁOCKIM, tylko ze jest ona nie wygodna dla tych pisowskich pajaców, którzy nie za długą zrobią z Mławy pisowski folwark mławskich nieuków, na modłe i wzór NACZELNIKA KACZYNSKIEGO—który przez całe życie nigdy nie skalał się żadną pracą, a zarządza majątkiem jedynie słusznej partii PIS w wysokości 100 mil, i sięga dalej po nasze pieniądze afera z KNFINANSOWEGO.

CBA
Gość
CBA

Ciekawe czy to ma związek z ostatnim projektem szpitala na który poszło 5 mln zł a był to projekt soft

zaskoczka
Gość
zaskoczka

chyba mało kto wie o co chodzi

Mława
Gość
Mława

A czym żołądek lekarzy różni się od zolodka np salowej …..ludzie i tak wszyscy pójdą do PIACHU…A tam….?Zacznijmy żyć jeden dla drugiego.

Next
Gość
Next

Lekarze łaskę robią że wogle się SPOJRZA na charogo…..A SOR to niema pielęgniarki patrzace na KRXYCZACEGO AGRESYWNEGO LEKARZA żadna nie zareagujee….ludzie GDZIE WASZA KULTURA I POKORA……!

Ktosss
Gość
Ktosss

Czy zna tam ktos kogos dobrego? Jakiegos dobrego lekarza? Pielegniarke? Bo taka fala hejtu sie tu wylewa ze szkoda gadac.

Zdziwiony
Gość
Zdziwiony

Na palcach jednej ręki można policzyć

Xyz
Gość
Xyz

Kogo?

Pacjentka
Gość
Pacjentka

Dr Białobłocki z całą pewnością

Nareszcie
Gość
Nareszcie

Nareszcie!!! Mam nadziej, że nowy, który przyjdzie dobierze się do tyłka pozostałym na stołkach i posprząta ten bałagan który zostaje

Pacjent SP ZOZ Mława
Gość
Pacjent SP ZOZ Mława

Już teraz będzie wszystko gorzej i sami tego chcieliście..

dzidek
Gość
dzidek

Mam problemy z psychiką, ale to szczegół.

Jan
Gość
Jan

Wiedzialem ze ty psychol.

dzidek
Gość
dzidek

Już ci raz pisałem, przestań BARANIE używać i posługiwać się moim nickiem, jak masz problemy DEBILU to zgłoś się do lekarza, może jeszcze znajdą dla ciebie miejsce w SZPITALU PSYCHIATRYCZNYCH, albo zamkną cię w strzeżonym ośrodku , bo jesteś niebezpieczny dla otoczenia.

every
Gość
every

Wygryźli Jarząbka, wygryzą i Ciebie 😀

miska
Gość
miska

na izbie przyjęć łaskie robią , a na sor to nie chcą się zajmować robią to z musu .Ja jak bym tak prace wykonywał to by mnie od razu zwolnili w mojej pracy

Zaskoczona
Gość
Zaskoczona

Można tylko mieć nadzieję że kolejny dyrektor szpitala będzie traktował pracowników z należytą godnością i poszanowaniem ( A nie jak ten, jak Ci się nie podoba to za szlaban). Kolejna nadzieja to zeby nie byl nim lekarz bo znów bedzie dbał o swoje srodowisko a nie o ludzi na nizszym szczeblu drabinki szpitalnej.

every
Gość
every

Oby następny dyrektor traktował Was tak samo jak Wy traktujecie pacjentów – tego Wam życzę z całego serca.
Zastanówcie się więc nad swoim postępowaniem i zachowaniem wobec pacjentów.
Pacjent to też człowiek, ten w wieku 70, a nawet w wieku 100 lat także jest człowiekiem.
Mam nadzieję, że poszliście do pracy w służbie zdrowia z potrzeby serca, a nie za karę tam Was wysłali.

Zaskoczona
Gość
Zaskoczona

Dyrektor jest jeden, a ludzi pracujących pod nim jest wielu bo cały szpital to ponad 400 osób także proszę nie wrzucać wszystkich do jednego gara , bo nie każdy ma takie podejście jak przez Pana/Panią zostało opisane. Pozdrawiam

every
Gość
every

Nie rozumiem gdzie jest jakiś problem, ja Wam tylko życzę dyrektora na jakiego zasługujecie i to wszystko…

dzidek
Gość
dzidek

Szanowny Panie Dyrektorze-doktorze, składam Panu serdeczne podziękowanie, za bardzo dobrą opiekę, w Szpitalu, i postawienie bardzo dobrej diagnozy mego zdrowia, po 14 dniowym pobycie w PLACÓWCE KTÓRĄ PAN KIEROWAŁ, JUŻ OD 8 LAT nie mam problemu ze zdrowiem. życzę Panu dożo wytrwałości w wykonywaniu, tak odpowiedzialnego zawodu LEKARZA—JESZCZE RAZ SERDECZNE DZIĘKI.!!!!!!!

dzidek
Gość
dzidek

Ci wszyscy, ktorzy moj post, oceniają na czerwono– są po prostu GLUPCAMI. byli tacy ktorzy tezr mysleli jak Wy czerwoni, korzystali z uslug innych placowek, to dziś, sspoczywają ns górce, tak wiec arto się nad swą, głupotą zastanowić, zanim napis,e się takie bzdury jak większość z Was komentujacych. Mimo pisania tych glupot życzę wam zdrowia.

Anna
Gość
Anna

Zgadzam się z Tobą w 100%, cudowny człowiek i społecznik, hejty zawsze znajdą jakieś „ale”, zwłaszcza ci, co nic nie robią i nic nie mają

do "Anonimowo"
Gość
do "Anonimowo"

Dyr.szpitala był cały czas na wikcie szpitalnym,tylko jadł nie to co chorzy,dla niego było coś innego przygotowane.A chory w dniu przyjęcia nie dostawał jedzenia ,,jeżeli zostało zupy a bardzo się dopominał to z łaski podali.

pielęgniarka SP ZOZ Mława
Gość
pielęgniarka SP ZOZ Mława

WTF??? Posiłki w naszym szpitalu są pyszne, Dyrektor również z nich korzysta, a na śniadanie pije kefir

Paula
Gość
Paula

Będzie dyrektorem w szpitalu z Rypinie

Mława
Gość
Mława

Współczuć RYPINOWSKIEMU SZPITALOWI…

xyz
Gość
xyz

Chyba żartujecieZnam sytuację i na pewno nie będzieChoć z całą pewnością mógłby zrobić dużo dobrego, tak jak w mławskim. Wszystkiego najlepszego dla Pana Dyrektora! Miłej drogi do zasłużonej emerytury w swoim zawodzie!

sceptyk
Gość
sceptyk

Ta rezygnacja na kilometr śmierdzi lipą. Minęły 2 miesiące i nikt się o tym nie dowiedział? starosta i zarząd się tym nie zajmowali? nie powiedzieli radnym? a tu masz, na kilka dni przed wyborem nowego zarządu i starosty taka sensacja. To tak jak z nagraniami od sowy czy teraz od czarneckiego. komu ten kit, że złożył we wrześniu. złożył teraz

Obserwator
Gość
Obserwator

Nikt by sie nie dowiedzial jakby wojnar wygral to wypowiedzenie do kosza i tyle i dalej by byl dyrem i inkasowalby grube pieniadze!! Noi oczywiscie zatrudnial ludzi z protekcji od pana wlodka.

aksilb/z
Gość
aksilb/z

Obserwator—pisząc ten post na czyją protekcje liczysz. Okumskiego, czy Rakowskiego. zachowajcie chwile cierpliwości, poczekajcie na efekty tych porozumień, ale coś mi się wydaje ze ci co tak dziś jadą po W.Wojnarowskim, z biegiem czasu, zaczną mysleć o jego powrocie,

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Kolego ja to nie licze na zadna protekcje bo jestem juz emerytem jakbys chcial wiedziec! Tylko pisze co widac bylo golym okiem zreszta wszyscy to widzieli.

...
Gość
...

Anonimowo masz rację. Było widać jak na dłoni.

Piotr
Gość
Piotr

do aksilb/z kłują Cię nadchodzące zmiany co? Nie ma to jak Twój kochany PSL. Dalej byś liczył na protekcję. Masz prawo, ale nie masz prawa osądzać sytuacji, które jeszcze nie nastąpiły. Prorokiem nie jesteś.

aksilb/z
Gość
aksilb/z

Prorokiem może nie jestem ale głupcem tez nie, mi już nie potrzebna żadna protekcja, zajmij się czym innym, Piotr, bo jesteś strasznym naiwniakiem, po to jest portal abym miał prawo oceny sytuacji, i pisaniu o możliwych scenariuszach.

Piotr
Gość
Piotr

Z tym, że Białobłocki sam złożył rezygnację i nie wróci

CBA-PSL
Gość
CBA-PSL

Trzeba się przyjrzeć personelowi z administracji, kto tam siedzi i z czyjego nadania

3b77n
Gość
3b77n

święte słowa, i dla kogo jakie stołki potworzono

every
Gość
every

Każdy zatrudnia osoby zaufane na poważne stanowiska. Uważacie, że to się zmieni? – to się nigdy nie zmienia.
Popatrzcie na UM, ile tam pracuje znajomych i rodziny królika i jak obsadzane są stołki, a ile stanowisk powstało za panowania złotoustego? Zatrudnienie wzrosło dwukrotnie, już się nie mieszczą w ratuszu, kilka wydziałów jest już poza ratuszem, łącznie ze strażą miejską. Zatrudnienie w straży miejskiej wzrosło nawet trzykrotnie, bo z 4 osób do 12 osób.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

do końca pracy dać mu wikt szpitalny niech poczuje smak czy karmił chorych a staroście deser z racji oszczędności finansowych ZOZ – smacznego!!!

Andrew
Gość
Andrew

Szpitalem powinien zarządzać menedżer, a nie lekarz który jest od leczenia ludzi. Nie można w żaden sposób dobrze połączyć tych funkcji. Czysty konflikt interesów, a na końcu i tak zawsze traci pacjent. Myślę że rezygnacja związana jest ze zmianą frakcji politycznej w mławskim starostwie. Idzie nowe. Możemy mieć tylko nadzieję że lepsze… I jeszcze jedno. Po tylu latach, chyba przydałby się audyt dla sprawdzenia co w trawie piszczy i na czym My mieszkańcy stoimy…

Obserwator
Gość
Obserwator

Audyt audyt i jeszcze raz audyt!!!!! Przeprowadzic kontrole i zobaczyc co sie dzialo . Ogolnie ta rezygnacja to smierdzi jak nie wiem!!!!!

kedizd
Gość
kedizd

To twoje nowe to już mamy w Kraju od 3 lat,jeszcze ci się wody w uszy naleje. Pamiętaj że NADZIEJA JEST MATKĄ GŁUPICH, myslę ze aż taki nie jesteś a piszesz po prostu z przekory.

Zatroskana
Gość
Zatroskana

Teraz jeszcze odejście Wojnarowskiego i w koncu pielęgniarki dostaną godziwe podwyżki a nie ochłapy?!

Persona
Gość
Persona

Zatroskana wytłumaczę Ci, ze podwyżki dla pielęgniarek są od sierpnia. Nie podsycaj atmosfery bo widać ze nie jesteś w temacie. Inna sprawa ze NFZ dał za mało na podwyżki, szpital zadłużony wiec kapitan spieprza z okrętu

Jerzy
Gość
Jerzy

Szpital był zawsze mega zadłużony, teraz jest minimalnie

Dziadek
Gość
Dziadek

Nachapal się jak Radwańska, teraz zasłużona emeryturka.

Anonim
Gość
Anonim

Co Ty człowieku masz do Radwańskiej? Może przyczepisz się jeszcze do innych sportowców?

aksilb/z
Gość
aksilb/z

Dziadek w twoim wieku to powinieneś uważac z tym chapaniem, bo możesz się udławić, a wtedy i kasa od AGNIESZKI ci nie pomoże.

GITMEN
Gość
GITMEN

No i git.W KOŃCU.WIELKI UZDOWICIEL .

Max
Gość
Max

Czystka pisu ruszyła

Gość
Gość
Gość

We wrześniu złożył rezygnację… już wiedział że będzie zmiana w Starostwie ???… czepnij się tramwaju …

dzidek
Gość
dzidek

No tak ale w Mławie, jeszcze nie kursują tramwaje, a nie stać go aby jechac do Stolicy, i tam sie czepnąć. ALE CAŁA NADZIEJA w Burmistrzu Kowalewskim, może zamiast tego lotniska, wybuduje linie tramwajową na WÓLKĘ. I NAD ZALEW RUDA.

Pacjent
Gość
Pacjent

ALLELUJA!!!!!

PACJENCI
Gość
PACJENCI

Dopiero teraz?MODLITWA NASZA POMOGŁA.

pielęgniarki
Gość
pielęgniarki

Nie będziemy płakać.Niema ludzi niezastąpionych.Najwyższy czas.

lekasz
Gość
lekasz

Nareszcie .Kariera jak matka jest tylko jedna.

Krzysztof Jarzyna
Gość
Krzysztof Jarzyna

Ooo… A przecież Pan dyrektor szlochał i łkał, że on kocha to miasto i ten szpital a teraz tak ni be, ni me, ni kukuryku zostawia ukochaną.. Hmmm. Coś nie kaman chyba. Ojojoj

ada
Gość
ada

nie ta bedzie inna

kibic
Gość
kibic

Kiedyś trzeba odpuścić. Kilkanaście lat pracy po 24 godziny na dobę to nieprawdopodobny wyczyn. Myślę że trzeba ten wynik zgłosić do Księgi Guinnessa.

Mławianka
Gość
Mławianka

Wspaniały człowiek…po 300h miesięcznie pracy dla mławskiego szpitala. Dziękujemy!!!❤❤❤