Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znamy zwycięzców konkursu recytatorskiego w SP w Windykach


8 listopada br. w Szkole Podstawowej w Windykach odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Organizatorem konkursu, który jak zawsze cieszył się popularnością wśród  uczniów, był pan Arkadiusz Ciesielski. W konkursie udział wzięło kilkunastu recytatorów z kl. IV-VIII  szkół podstawowych gminy Wieczfnia Kościelna. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane, wypływały z nurtu poezji patriotycznej.


Jury w składzie: Monika Sobotka, Izabela Sosińska i Marta Nawacka wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce- Izabela Pętlicka  SP Uniszki Zawadzkie

II miejsce- Maja Rudzińska  SP Wieczfnia Kościelna

III miejsce- Żaneta Nowosielska

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy , które wręczyła dzieciom pani dyrektor Grażyna Chylińska. Podziękowania za solidną pracę  otrzymało również jury. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

źródło i fot. SP w Windykach

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zuza
Zuza
4 lata temu

Dekoracja! Nie poraża, raczej razi. Taka bieda w szkole pani dyrektor?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x