Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święto setnej rocznicy odzyskania niepodległości w Stupsku


W dniu 11 listopada w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Stupsku odbyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości zorganizowane przez Wójta Gminy Stupsk oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Stupsku.


Odchody rozpoczęły się złożeniem wieńców i zapaleniem zniczy na grobie Nieznanego Żołnierza na cmentarzu parafialnym w Stupsku. Następnie zgromadzona społeczność uroczystym przemarszem udała się do kościoła p.w. św. Wojciecha w Stupsku na Mszę Św. poświęconą setnej rocznicy odzyskania Niepodległości. Po Mszy Św. wszyscy goście przeszli do budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Stupsku, gdzie odbyła się część artystyczna. Podczas koncertu uczniowie recytowali wiersze, odśpiewali pieśni patriotyczne wzbogacone pokazem tanecznym. Wszyscy zebrani mieli przyjemność posłuchać zespołów ludowych Pokolenie i Dąbkowiacy oraz Orkiestry Dętej działającej przy OSP i Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Stupsku.

źródło i fot. gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x