Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Romska rodzina okradła kasjerkę


Do zdarzenia doszło w sklepie pasmanteryjnym w Przasnyszu. Aby okraść sprzedawczynię, sprawcy zastosowali wypróbowany trik z zapłatą banknotem o wysokim nominale, a potem zrezygnowali z transakcji i zażądali zwrotu pieniędzy. Podobny mechanizm odwracania uwagi wykorzystali również ostatnio złodzieje w mławskim Rosario, gdzie ukradli puszkę z datkami.


Jak podaje przasnyska policja w Przasnyszu na ul. Rynek nieznana kobieta wraz z dzieckiem i mężczyzną narodowości romskiej weszli do sklepu pasmanteryjnego, gdzie zrobili  zakupy na łączną kwotę 16 złotych. Następnie będąc przy kasie sklepowej kobieta dała kasjerce banknot 200 zł.  Po wydaniu przez kasjerkę reszty  kobieta stwierdziła, że  jednak rezygnuje z zakupu i poprosiła o zwrot pieniędzy. W tym czasie nn mężczyzna będący razem z kobietą zajął  rozmową sprzedawczynię, a kobieta narodowości romskiej wykorzystując nieuwagę dokonała kradzieży pieniędzy w kwocie 100 złotych.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x