meblolux

Kapitalny finisz Konopianki. Mistrzostwo jesieni

KPS Mława rekrutacja

Futboliści z Konopek zostali mistrzami pierwszej części sezonu. W ostatnim meczu jesieni okazali się lepsi od konkurentów z Rzekunia. Emocji nie zabrakło, wydawało się, że podopieczni Leszka Geska mogą nawet przegrać ostatni mecz w tym roku.

Do siedemdziesiątej drugiej minuty przegrywali z Rzekunianką. Goście wyszli na prowadzenie jeszcze w premierowej partii – Damian Ankiewicz skapitulował po uderzeniu z rzutu karnego Adriana Wołejszy.

Nasi gracze atakowali, ale długo nie potrafili doprowadzić do wyrównania. Na szczęście nie zrezygnowali z pościgu, sygnał do odrabiania strat dał Daniel Lis. Rezerwowy napastnik pojawił się na murawie po godzinie gry – dwanaście minut później miał już na koncie wyrównujące trafienie. Potem sprawy w swoje ręce, a raczej nogi wziął najlepszy strzelec naszego zespołu, Mateusz Pietruś. W 77. minucie strzelił, jak się okazało później, zwycięskiego gola.

Pietruś zakończył rundę z dziesięcioma trafieniami na koncie. Dziewięć zaliczył Adrian Kocięcki, a kolejni gracze finiszowali z wynikiem: Damian Kwiatkowski (6), Łukasz Jarzynka (5), Daniel Lis (2), Kamil Nosarzewski (2), Marcin Kosiewicz (1), Paweł Łapuć (1), Dawid Kobielski (1) i bramkarz Damian Ankiewicz (1).

Konopianka Konopki  – Rzekunianka Rzekuń 2:1 (0:1)

Konopianka: Ankiewicz – Marach, P. Łapuć, A. Łapuć, Zając, Skura (70. Kobielski), Jarzynka, Kocięcki (85. Klimek), K. Nosarzewski (60. Lis), M. Nosarzewski, Pietruś,

Pozostałe wyniki ostatniej kolejka rundy jesiennej (10-11 listopada): Wąsewo – Bartnik 4:2, K , Korona – Jutrzenka 2:0, Pokrzywnica – Pełta 2:0, Kurpik – Błękitni 1:1, Boruta – Narew 2:1, Orzeł – Świt 0:0