Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Marszem, akademią i hymnem uczcili 100. Rocznicę odzyskania niepodległości


Dzieci i młodzież Ośrodka Szkolno – Wychowawczego również świętowała 100 – lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Cała społeczność szkolna uczestniczyła w symbolicznym marszu „Od Kościuszki do Piłsudskiego”.


Aby upamiętnić 100. rocznicę Niepodległości naszej Ojczyzny podejmowano różne działania. Placówkę zdobią okolicznościowe gazetki ścienne, ukazał się numer specjalny magazynu szkolnego „Maciuś”,uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne podczas wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych. O godzinie 11:11 uroczyście odśpiewaliśmy cztery zwrotki Hymnu Narodowego.

źródło i fot. SOSW

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x