Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jan Lempek i Natalia Boras laureatami konkursu plastycznego


Dwoje uczniów Szkoły Podstawowej nr 7, Jan Lempek z klasy IV a oraz Natalia Boras z klasa VII b zajęło pierwsze miejsca w ogólnomiejskim konkursie plastycznym  „ŻOŁNIERZ POLSKI W OCZACH DZIECKA”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 6 w Mławie. Uzdolnionym uczniom gratulujemy sukcesu!

Sprzedam Piec


źródło i fot.: SP 7 / oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
spp
spp
2 lata temu

A trzecie dziecko? Z jakiej szkoły? Czy to artykuł sponsorowany przez jedną szkołę? Ogólnomiejski portal prezentuje zdjęcie laureatów i pomija jedno dziecko. Nieładnie.

as
as
2 lata temu

A czy ten chłopczyk to nie jest synem dyrektora z 7 ??

sa.
sa.
2 lata temu
Reply to  as

Jeżeli nawet, to co z tego. Konkurs był w SP 6 i to chyba nie ma nic do rzeczy. Gratulacje dla zwycięzców i nauczycieli.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x