Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Firma Lubaz z Wieczfni Kościelnej nominowana do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP


W tegorocznej XVI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w kategorii „Rodzinna firma” nominację otrzymała firma Lubaz. Przedsiębiorstwo Lubaz (dawniej Lubas Poliuretany) to rodzinna firma, która od 1990 roku jest wiodącym w Europie producentem elastomerów poliuretanowych L-PUR, będących tworzywem o szerokim zakresie zastosowań, sprawdzającym się w wielu gałęziach przemysłu – od wydobywczego do meblowego. Wiedza i wieloletnie doświadczenie firmy Lubaz wynikają z pracy badawczej na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej oraz z wdrożeń i zastosowań poliuretanów w przemyśle wydobywczym. Lubaz sukcesywnie sprzedaje swoje produkty w 34 krajach na 4 kontynentach.

Ogromnym wyróżnieniem jest docenienie działalności firmy Lubaz – jej pracowników oraz kontrahentów i zgłoszenie jej przez Związek Powiatów Polskich do tegorocznej Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii „Firma rodzinna”.

Nagroda w kategorii „Firma rodzinna” dedykowana jest przedsiębiorstwom, które są jednocześnie firmami rodzinnymi. Firmy te to podmioty gospodarcze z sektora mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw, które są zarejestrowane i prowadzą działalność w Polsce od co najmniej 15 lat. Cieszymy się, że dzięki takim przedsiębiorstwom jak firma Lubaz polska gospodarka dynamicznie się rozwija oraz przyczynia się do kształtowania pozytywnego wizerunku polskich firm na całym świecie.

Ogłoszenie laureatów oraz uroczyste wręczenie statuetek przez Prezydenta Andrzeja Dudę odbędzie się 15 listopada podczas „Kongresu 590” w Rzeszowie.

https://poliuretany.pl

 

 


Artykuł sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]