Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Pożar na składowisku w Kosinach Bartosowych


Wczoraj wieczorem z nieustalonych przyczyn doszło do pożaru na pryzmie śmieci na składowisku odpadów komunalnych w Kosinach Bartosowych, należącym do firmy Novago. Do działań gaśniczych zadysponowanych zostało 6 jednostek straży pożarnej, dwie z JRG Mława, dwie z OSP w Kowalewie i po jednej z OPS Podkrajewo i Głużek. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło o godzinie 22:32, akcja gaśnicza trwała dwie godziny.

Jolanta Karpińska podziękowania


red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
every
Gość
every

Z niewyjaśnionych przyczyn…, a Novago w rękach Chińczyków, też z niewyjaśnionych przyczyn.
Podobno śmieci to żyła złota, tak mówią mafiozi.

dzidek
Gość
dzidek

Czyżby w Mławie, byla jakaś mafia, aż sie przestraszylem, ofszem kiedyś porwano, bylego właściciela tej firmy, zanim ja sprzedal Chinczykom, ale tp bylo bardzo dawno, i skonczylo się szczesliwie, ewery, dodaj do tego słowa day i bedzie oky.

every
Gość
every

Jeżeli mafie we Włoszech ogarniają interes śmieciowy, to chyba wiedzą co robią, jak myślisz dzidek. W Mławie nie ma mafii, jeśli już to jakieś drobne gangi, a więc się tak nie przejmuj.

wawa
Gość
wawa

dziedek jego nie porwali został sygnalistą 😀

Adam
Gość
Adam

OWSZEM