Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Mel Gibson w spocie na 100-lecie odzyskania niepodległości. Zobaczcie film


fot. kadr z filmuW ramach promocji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Polska Fundacja Narodowa we współpracy i z udziałem słynnego aktora, reżysera Mela Gibsona, stworzyła poruszający spot.

Jak tłumaczy PFN, zależało jej na spocie z jednej strony oryginalnym, innowacyjnym, ale także zrozumiałym dla odbiorcy na całym świecie. – Pokazaliśmy polską drogę do wolności jako uniwersalną, tożsamą dla każdego opowieść o powrocie do ukochanego domu po długiej podróży. Domu jako miejsca, za którym się tęskni i które jest dla każdego, niezależnie od szerokości geograficznej, ważne. Ten prosty przekaz zrobi ogromne wrażenie – podkreśla Robert Lubański, wiceprezes Polskiej Fundacji Narodowej. (za: http://www.tvn24.pl)

Zapraszamy do obejrzenia:

źródło: tvn24.pl/oprac. red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
every
Gość
every

Piękny, chwytający za serce spot.

h13
Gość
h13

Czy ktoś mi wytłumaczy czemu Polska Fundacja Narodowa wycieła z panoramy Warszawy pałac kultury i nauki?

bzzz
Gość
bzzz

Kolejny kolo któremu brakuje na filmie PKiN. Co oni mają w głowach?

Olka
Gość
Olka

Przeczytał i powiela – taka internetowa mądrala

mławianka
Gość
mławianka

Schowali PKiN, bo on jest symbolem władzy Wielkiego Brata w Polsce, a to jest spot o odzyskaniu niepodległości przez Polskę jakby nie było. 🙂