Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo. Zderzenie z łosiem


Kolejny wypadek z łosiem jako sprawcą. Znów na terenie Strzegowa.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Wczoraj około godziny 21:20 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Strzegowo przebiegający nagle przez jezdnię łoś uderzył w jadącego”siódemką” dostawczego mercedesa. Przygoda skończył się szczęśliwie tylko dla pasażerów auta. Zwierzę bowiem rozbiło szybę i odbiło się od błotnika pojazdu i nikt z jadących nie odniósł obrażeń. Zderzenia nie przeżył natomiast łoś. Miejscowi strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i uprzątnęli jezdnię.

Okolice strzegowskich lasów to ulubiony teren dla tych ogromnych zwierząt. W tym roku doszło tam do kilku wypadków, na skutek przebiegania w godzinach wieczornych tych zwierząt przez „siódemkę”.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
bez odbioru
bez odbioru
2 lata temu

Ile Łosi jeszcze zginie? zanim ruszą du.y odpowiedzialni

dzidek
dzidek
2 lata temu
Reply to  bez odbioru

Myślę że na to pytanie powinien Ci odpowiedzieć—Prezes Stowarzyszenia Bezpieczna I przyjazna 7-KA.

Józef
Józef
2 lata temu

Odcinek dogi nr 7 będzie za chwilę przebudowany i wtedy pojawią siatki ogradzające zwierzynęe od drogi oraz specjalne przejścia dla zwierząt nad drogą.

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  Józef

Po części to pomoże ale i tak zwierzę znajdzie jakąś dziurę w ogrodzeniu i może wejść na drogę w okolicach olsztynka tak było sarna wbiegła na dwupasmowke i strzała dostała. Powinien być wzmożony ostrzał łosi saren za dużo tego sie narobiło a obrońcy debile zwierzyny blokują odstrzal łosi

Wojt gminy strzegowo
Wojt gminy strzegowo
2 lata temu

Dlaczego gmina nic z tym nie robi ,dlaczego nic z tym nie robi generalna dyrekcja dróg i autostrad ile jeszcze ma być wypadków ile śmiertelnych zebyscie się ubudzili , pytam się ile ?????????

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x